آبری پلازا به سریال Agatha: Coven of Chaos پیوست

اما کالفیلد (Emma Caulfield) که در سریال «وانداویژن» نقش همسایه فضول واندا را بازی کرده بود، در سریال «آگاتا: محفل آشوب» نیز حضور خواهد داشت. در کنار وی نیز جو لاکی (Joe Locke) قرار است نقش‌آفرینی کند.

سریال آگاتا: محفل آشوب (Agatha: Coven of Chaos) یکی از سریال‌های در حال توسعه مارول به شمار می‌رود که نسخه‌ای فرعی از سریال وانداویژن (WandaVision) است و داستان آگاتا هارکنس با بازی کاترین هان (Kathryn Hahn) را دنبال می‌کند.

نویسنده اصلی سریال «وانداویژن» یعنی جک شفر (Jac Schaeffer) مسئولیت توسعه سریال «آگاتا: محفل آشوب» را در دست دارد. این نویسنده علاوه بر این در حال توسعه نسخه فرعی دیگری از سریال «وانداویژن» است که به نام جستجوی ویژن (Vision Quest) شناخته می‌شود و بر محوریت شخصیت ویژن با بازی پل بتانی (Paul Bettany) است.

در حال حاضر اطلاعاتی در مورد زمان پخش سریال «آگاتا: محفل آشوب» در دست نیست اما گزارش‌ها حاکی از پخش این سریال در زمستان سال ۲۰۲۳ میلادی است.

به تازگی نیز خبر پیوستن آبری پلازا (Aubrey Plaza) به جمع بازیگران سریال «آگاتا: محفل آشوب» منتشر شد. البته باید گفت که هنوز مارول به صورت رسمی این خبر را تایید نکرده است. این بازیگر اخیرا در فصل دوم سریال نیلوفر سفید (The White Lotus) بازی کرده و از جمله بازیگران فیلم متالوپلیس (Megalopolis) ساخته فرانسیس فورد کوپولا (Francis Ford Coppola) است.

آبری پلازا با کمیک‌های مارول ناآشنا نیست و قبلا در سریال لژیون (Legion) شبکه اف‌ایکس بازی کرده، سریالی که بر اساس کتاب‌های کمیکی به همین نام از مارول ساخته شده اما ارتباطی با دنیای سینمایی مارول نداشته است.

منبع: هالیوود ریپورتر


منبع: https://gamefa.com/882915/aubrey-plaza-joins-marvels-agatha-coven-of-chaos/

آبری پلازا قرار است در سریال Agatha: Coven of Chaos محصول مارول در کنار کاترین هان نقش‌آفرینی کند.


تبلیغات

سریال Agatha