آشکار شدن پلنگ سیاه جدید در پوستر تازه Black Panther: Wakanda Forever

استودیو مارول از زمان شروع بازاریابی برای فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تاابد» هیچ گاه هویت واقعی پلنگ سیاه جدید را آشکار نکرده بود اما تقریبا همه افراد از هویت وی باخبر بودند. با این حال، به تازگی پوستری برای فیلم «پلنگ سیاه ۲» منتشر شده که لتیشیا رایت (Letitia Wright) را در قامت پلنگ سیاه نشان می‌دهد.

در این پوستر منتشر شده از فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تاابد» لباس شوری تقریبا همانند لباس تی‌چالا سیاه رنگ است اما رگه‌هایی طلایی در میان آن به چشم می‌خورد که این لباس را نسبت به لباس‌های قبلی متمایز کرده است. او نیز همانند فیلم قبلی، دستان خود را به صورت ضربدر نشان داده است.

لتیشیا رایت در فیلم‌های اول و دوم «پلنگ سیاه» نقش خواهر نابغه و جوان‌تر تی‌چالا به نام شاهدخت شوری را بازی کرده و حالا نیز به عنوان پلنگ سیاه تازه دنیای سینمایی مارول در فیلم‌های آینده حضور خواهد داشت. این پوستر را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تاابد» در حال حاضر روی پرده سینماها اکران می‌شود و فعلا نیز تاریخی برای عرضه آن روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس اعلام نشده است.

تبلیغات
فیلم Black Panther: Wakanda Forever
فیلم پلنگ سیاه: واکاندا تاابد (Black Panther: Wakanda Forever)

به تازگی استودیو مارول پوستری را برای فیلم Black Panther: Wakanda Forever منتشر کرده که پلنگ سیاه جدید را بدون ماسک نشان می‌دهد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/888082/black-panther-wakanda-forever-poster-shuri-letitia-wright/

چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) با نقش‌آفرینی در نقش پلنگ سیاه در دنیای سینمایی مارول تبدیل به اولین ابرقهرمانی سیاه‌پوست در این دنیای سینمایی شد و توانست تاریخ‌سازی کند. با این حال، این بازیگر در سال ۲۰۲۰ میلادی بر اثر سرطان از دنیا رفت اما میراث او در فیلم پلنگ سیاه: واکاندا تاابد (Black Panther: Wakanda Forever) ادامه پیدا کرده است.