آل پاچینو به فیلم درام Billy Knight پیوست

هنوز هیچ تاریخ اکرانی برای فیلم Billy Knight در نظر گرفته نشده و باید تا انتشار اطلاعات بیشتر صبر نماییم.

تبلیغات

منبع: کولایدر

Godfather4224Mohsenj74


منبع: https://gamefa.com/872326/al-pacino-charlie-heaton-and-diana-silvers-join-filmmaker-drama-billy-knight/

طبق گزارشی که منتشر شده است، داستان این فیلم حول محور دو دانش‌آموز دبیرستانی می‌باشد که خواهان پیروی از رویای خود برای تبدیل شدن به فیلم‌سازی بزرگ هستند. با این حال دنبال کردن رویای کودکی آن‌ها با موانعی همراه می‌شود و به همین دلیل وارد یک ماجراجویی هیجان‌انگیز برای رسیدن به هدفشان می‌شوند.

آل پاچینو و یکی از ستارگان ستاره سریال Stranger Things یعنی چارلی هیتون به فیلم درام Billy Knight پیوستند.

آل پاچینو (Al Pacino) که سال گذشته در اثر بیوگرافی House of Gucci ایفای نقش کرده بود، به عنوان یکی از نقش‌های اصلی به پروژه Billy Knight پیوسته است. او همچنین قرار است تا تهیه‌کنندگی فیلم Modigliani را در کنار جانی دپ (Johnny Depp) بر عهده داشته باشد.

خالق موزیک ویدیو Juliana: Love Preview و فیلم کوتاه Protagonist یعنی الک گریفین راث (Alec Griffen Roth) در حال جمع‌آوری تیم از بازیگران شناخته شده برای ساخت پروژه‌ای سینمایی تحت عنوان Billy Knight می‌باشد که توسط خود وی نیز نویسندگی خواهد شد.

در کنار آل پاچینو می‌توانیم شاهد هنرنمایی یکی از ستارگان سریال محبوب Stranger Things یعنی چارلی هیتون (Charlie Heaton) نیز باشیم. دایانا سیلور (Diana Silvers) که در آثاری همچون Glass و Space Force به ایفای نقش پرداخته نیز به عنوان آخرین بازیگر فیلم جدید الک گریفین راث در نظر گرفته شده است.