آمار اوج تعداد بازیکنان همزمان Resident Evil 4 Remake در استیم به بیش از 168 هزار نفر رسید

عرضه‌ی جدیدترین اثر شرکت کپکام (Capcom) یعنی ریمیک Resident Evil 4 به مانند نسخه‌ی اصلی با استقبال بسیار خوب منتقدین و بازیکنان همراه بوده است. اخیراً گزارش شد که این بازی بزرگ‌ترین عرضه‌ی تاریخ سری Resident Evil را در استیم رقم زده و حال به‌تازگی رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است.

بر اساس گزارش Steam DB، بازی Resident Evil 4 Remake در روز عرضه‌ی خود یعنی ۴ فروردین (۲۴ مارس)، بیشترین تعداد کاربران همزمان را با آمار ۱۴۰,۲۴۰ بازیکن در استیم ثبت کرد. یک روز بعد در ۵ فروردین (۲۵ مارس)، این آمار افزایش یافت و بیشترین تعداد کاربران همزمان این بازی به ۱۶۸,۱۹۱ بازیکن رسید. این آمار جدید ثبت شده، بالاترین آمار تعداد بازیکنان همزمان در استیم برای یک بازی از سری Resident Evil به شمار می‌رود.

طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده از سوی Steam DB، آمار اوج شمار بازیکنان همزمان عنوان Resident Evil 4 Remake در استیم از ۱۶۸,۰۰۰ نفر عبور کرده است.

شما می‌توانید برای مطالعه‌ی نقد و بررسی وب‌سایت گیمفا از بازی Resident Evil 4 Remake به این نشانی مراجعه کنید.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/923760/resident-evil-4-remake-hits-peak-steam-concurrent-user-count-of-over-168000-players/تبلیغات

بازی Resident Evil 4 Remake در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC در دسترس قرار دارد. حالت The Mercenaries این بازی در تاریخ ۷ آوریل (۱۸ فروردین) در قالب یک آپدیت رایگان عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌ی واقعیت مجازی این بازی به صورت انحصاری برای PSVR 2 در دست توسعه است. علاوه بر این، در گزارشی ادعا شده است که یک بسته الحاقی داستانی پولی به نام Ada’s Seprate Ways در دست ساخت قرار دارد.