آموزش آرایش چشم ساده و دخترانه در ۶ گام مجله سفیر | takdoo-تکدو

حتی می تولانید رنگ سایه خود را بسته به رنگ چشم تان انتخاب کنید، مثلاً خط چشم های قهوه ای یا سبز را برای برجسته کردن چشم های قهوه ای انتخاب کنید. در ادامه چند نمونه ترکیب رنگی متناسب با رنگ چشم های متفاوت برای شما آورده ایم، به آن ها توجه کنید. همانطور که گفته شد استفاده از ریمل می‌تواند هم چشمان شما را بزرگتر کند و هم حالت چشمان شما را زیباتر کند. اگر که می‌خواهید آرایش پشمی زیباتر و متفاوت داشته باشید می توانید از ریمل‌هایی رنگی استفاده کنید.

گام اول در آرایش چشم ساده

اگر می خواهید آرایشی خفیف و غیررسمی داشته باشید از یک سایه صورتی و ریمل استفاده کنید. این یک ظاهر ایده آل برای محیط کار و یا زمانیست که صبح یکشنبه برای خوردن صبحانه دوم به خانه میروید. آن را با لب های برهنه (بدون آرایش)همراه کنید تا نگاه ها را تحت تاثیر خود قراردهید. این مدل برای اکثر رنگهای چشم کاربرد دارد، ولی روی چشم های روشن جلوه بیشتری خواهد داشت. در صورتی که تنها با آگاهی از اصول آرایش چشم حرفه ای، آرایشی منحصر‌به‌فرد خواهید داشت. برای این کار تنها کافی است که با استفاده از یک براش روی گوشه داخلی چشم به صورت ضربه ای هایلایتر را بزنید.

فرمژه بزنید

این محصول در مدل‌های مات و شاین وجود داشته و برای میکاپ‌های روزانه و آرایش‌های حرفه‌ای برای مهمانی استفاده می‌شود. علاوه بر آن، سایه آرایشی به شکل مدادی هم تولید شده که بسته به مدل آن، ماندگاری مختلفی را ارائه می‌دهد. برای از بین بردن پف چشمانتان بهتر است قبل از شروع آرایش خود به کمک روش های طبیعی تا جایی که ممکن است پف چشم‌ها را کمتر کرد. یکی از این روش‌های طبیعی استفاده از قاشقی می‌باشد که در یخچال بوده و یا زیر آب یخ گرفته شده است، می‌باشد. ایوروشه، کامان و سینره از پرفروش ترین برندهای پاک کننده آرایش چشم می‌باشند. کج جعبه ها محصولاتی آرایشی، بهداشتی یا عطری هستند که فقط جعبه آنها آسیب دیده است.

آموزش آرایش چشم ساده و دخترانه در ۶ گام مجله سفیر | takdoo-تکدو

جنس بدنه آن از آلومینیوم است و با فنر قابل انعطاف با کیفیتی همراه است. برند زد وان تولید کننده ابزار آرایش از جمله آرایش چشم است. هر چه از پشت چشم به سمت ابرو می‌روید سایه را پررنگ‌تر کنید.

به روش صحیح ریمل بزنید

وقتی در مورد انواع لوازم آرایشی برای چشم صحبت می‌کنیم، اولین تصویری که در ذهن ما شکل می‌گیرد چشمانی با پلک‌های رنگی است. حالا این رنگ می‌تواند قهوه‌ای و طوسی باشد و یا رنگ‌های شاد. رنگی‌ترین محصول از لیست لوازم آرایشی چشم، قطعا سایه چشم است. پرایمر یا زیرساز سایه، محصولی برای ماندگار‌کردن سایه است. با استفاده از پرایمر، سایه شما بهتر روی پلک می‌نشیند و رنگ اصلی آن بیشتر و بهتر دیده می‌شود. برای استفاده از پرایمر، مقداری از آن را روی پلک بزنید و به خوبی پخش کنید.

  • پس دستور مصرف محصولی را که خریده‌اید، حتما مطالعه نمایید.
  • می­توانید از یک ژل یا صابون ابرو استفاده کنید تا ابتدا ظاهر ابروهای شما مرتب شود، که برای انتخاب بهترین مدل آن می‌توانید این مقاله را بخوانید.
  • این محصول حاوی عصاره چای سبز بوده و بر پایه سیلیکونی فرموله شده است.
  • یکی از قسمت­هایی که باعث ریزتر شدن چشم­ها می­شود، پلک­های افتاده و چف دار است.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار