آموزش کامل ثبت نام و کار با صرافی کوینکس Coinex آموزش خرید و فروش با کوینکس

علاوه بر این حدود 60 درصد بازدیدکنندگان سایت از داخل ایران هستند. توصیه می شود کد را یادداشت نموده و عکس QR code را هم ذخیره کنیم تا در صورت احتمال از دست دادن Google authenticator از روی گوشی موبایل، دچار مشکل ورود به صرافی کوینکس نشویم. اگر کاربر تایید دو مرحله ای را توسط موبایل و یا Google authenticator انجام دهد محدودیت برداشت او به ده هزار دلار خواهد رسید.

مشکلاتی از این قبیل به‌دلیل سرورهای محدود این صرافی رخ می‌دهد. در حالی که شما در صرافی کوکوین به‌هیچ وجه با همچین خطاهایی مواجه نخواهید شد. صرافی کوکوین با امتیاز 7.6 از 10، معمولا جزو 5 صرافی برتر سایت کوین مارکت کپ قرار دارد.

سپس تیک پذیرش قوانین کوینکس یعنی I’ve read & agreed with را زده و در نهایت روی sign up کلیک می کنیم. هر دوی این صرافی‌ها روش‌های معاملاتی مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند. سپس در فیلد دوم “Confirm password” مجدداً رمز عبور انتخابی خود را عیناً تایپ کنید. در فیلد اول “Password” رمز عبور جدیدی انتخاب و تایپ کنید. در آخر نیز رمز عبور خود را در اختیار هیچ فرد دیگری قرار ندهید. بنابراین بهتر است از رمز عبور طولانی و منحصربه‌فرد با حداقل 8 کاراکتر استفاده کنید.

ثبت نام مجدد در صرافی کوینکس

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد ثبت نام در صرافی کوینکس بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

آموزش کامل ثبت نام و کار با صرافی کوینکس Coinex آموزش خرید و فروش با کوینکس

اگر این کد را نداشته باشید اکانت شما به هیچ عنوان قابل بازیابی نخواهد بود. کد مورد نظر را یادداشت کرده و در یک جای مطمئن از آن نگهداری کنید تا در موقع نیاز بتوانید از آن استفاده کنید. بعد از گذراندن مراحل بالا کاربران می توانند وارد برنامه Google Authenticator شده و کیو آر کد را وارد کنند یا از کد 16 رقمی استفاده نمایند.

صرافی کوینکس توسط آقای «یانگ هایپو» در شهر هنگ گنک تأسیس شده است و به نحوی یکی از زیرمجمو‌عه‌های شرکتی بزرگتر با نام «ViaBTC» است. این صرافی در حال پیشرفت است اما در رنک بین‌المللی در سایت رسمی و معروف Coinmarketcap در رتبه حدود ۵۰ قرار دارد و مطمئناً اگر ما ایرانیان چنین محدودیت هایی نداشتیم، شاید هرگز اسم آن را هم نشنیده بودیم. بله شما میتوانید بعد از احراز هویت در کوینکس ، در پروژه های عرضه اولیه ارز دیجیتال شرکت کنید.

در کادر لازمه که کشور ایران و کد (98+) رو انتخاب کنید و سپس شماره موبایل تون رو بدون صفر اولیه وارد کنید. سپس بر روی Send Code بزنید تا پیامک تائیدیه برای شما ارسال بشه و کد داخل پیامک رو در کادر وارد کنید در آخر Next رو بزنید. ما در مثال زیر نحوه خرید بیت کوین را با استفاده از بیت کوین کش نشان خواهیم داد.

روش‌های احراز هویت کوینکس

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار