آنجلینا جولی نقش‌آفرینی خواننده مشهور اپرا را بر عهده گرفت

طبق گزارشات منتشر شده این پروژه سینمایی Maria نام خواهد داشت و روایت‌گر زندگی پر فراز و نشیب یکی از مشهورترین خوانندگان سبک اپرا خواهد بود. این پروژه روایت‌گر برهه‌ای از زندگی او در سال 1970 می‌باشد که در شهر پاریس جریان داشته و اتفاقات بزرگی را برای ماریا کالاس رقم زده است.

خالق سریال محبوب Peaky Blinders یعنی استیون نایت (Steven Knight) که پیش از این در فیلم Spencer با پابلو لارائین همکاری داشته است، وظیفه نگارش فیلم‌نامه این اثر بیوگرافی را بر عهده خواهد داشت. با توجه به این موضوع که ساخت این پروژه به تازگی اعلام شده است، باید صبر کرد و دید که این کارگردان بااستعداد سینما از چه بازیگران دیگری در فیلم Maria بهره خواهد گرفت.

کارگردان فیلم تحسین شده Spencer با همکاری آنجلینا جولی قصد دارد تا فیلم زندگی‌نامه ماریا کالاس را برای اکران بر پرده سینما آماده نماید.

پابلو لارائین (Pablo Larraín) که به سبب ساخت آثار تحسین شده‌ای همچون Jackie و Spencer به شهرت بسیار زیادی دست یافته است، در نظر دارد تا روند ساخت آثار مرتبط با زنان مشهور تاریخ را با کارگردانی فیلم زندگی‌نامه‌ ماریا کالاس (Maria Callas) ادامه دهد که در این راه با بازیگر تراز اولی همچون آنجلینا جولی (Angelina Jolie) همکاری خواهد کرد.

تبلیغات

او که به عنوان یک دو رگه یونانی-آمریکایی شناخته می‌شود، به عنوان یکی از بزرگترین و مشهوترین خوانندگان تاریخ اپرا خطاب می‌شود که لقب انجیل اپرا را برای وی برگزیده‌اند.

منبع: هالیوود ریپورتر

Mohsenj74Masuod Enayati


منبع: https://gamefa.com/879692/angelina-jolie-to-play-maria-callas-in-next-biopic-from-pablo-larrain/