آنیا تیلور-جوی به گیمینگ علاقه پیدا کرده است

حالا من یک گیمر هستم. واقعا سرگرم کننده است. من علاقه زیادی به بازی‌های آرکید پیدا کردم. با دوستانم دور هم جمع می‌شویم و ساعتها بازی می‌کنیم.

تبلیغات

شخصیت پرنسس پیچ اولین بار سال 1985 در بازی «Super Mario Bros» به طرفداران معرفی شد. او اکثرا نقش NPC، شخصیت غیر قابل کنترل، را در بازی داشته ولی در بعضی از بازی‌های نینتندو طرفداران قادر به بازی با این شخصیت شدند. آنیا تیلور-جوی اعلام کرده است که هیجان زیادی برای تور تبلیغاتی این فیلم داشته و با لباس پرنسس پیچ در آن حضور خواهد داشت.

منبع: مووی‌وب


منبع: https://gamefa.com/892999/anya-taylor-joy-reveals-that-she-became-a-gamer-thanks-to-her-role-as-princess-peach/

آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) اعلام کرده است که بعد از بازی در فیلم «Super Mario Bros» به گیمینگ علاقه زیادی پیدا کرده است.

بعد از انتشار مینی سریال «The Queen’s Gambit»، آنیا تیلور-جوی، بازیگر بریتانیایی، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این بازیگر در فیلم مورد انتظار «Super Mario Bros» صداپیشه شخصیت پرنسس پیچ خواهد بود. در مصاحبه‌ای از این بازیگر درباره آمادگی برای این نقش پرسیده شد و او اعلام کرد که بازی در این نقش او را علاقه‌مند به گیمینگ کرده است.

این فیلم بهار سال 2024 منتشر خواهد شد. کریس پرت (Chris Pratt)، چارلی دی (Charlie Day) و جک بلک (Jack Black) نیز در این فیلم حضور خواهند داشت.