آپدیت 1.08 بازی Elden Ring درهای Colosseumها را باز می‌کند


آپدیت 1.08 بازی Elden Ring امروز منتشر شده است. این آپدیت به همراه خود مدل موهای جدید، تغییرهایی در جهت تعادل و یک حالت PvP جدید در Colosseumهای بازی را به همراه دارد.

آپدیت جدید بازی Elden Ring یکی از مهم‌ترین و پر محتواترین آپدیت‌های آن است. تغییر اصلی این آپدیت باز شدن درهای Colosseumهایی است که در سرتاسر نقشه‌ی Elden Ring قرار دارند. به این ترتیب درهای Colosseumهای Limgrave ،Leyndell و Caelid حالا باز هستند. در این نواحی بازیکنان قادر به شرکت کردن در طیف مختلفی از فعالیت‌ها از جمله دوئل‌های یک در مقابل یک، free-for-all و مبارزات تیمی با حداکثر شش بازیکن خواهند بود.

مدل موهای جدیدی برای بخش خلق شخصیت بازی هم به آن اضافه شده‌اند. با استفاده از Round Table Hold Clouded Mirror Stand هم می‌توانید به این مدل موها دسترسی داشته باشید و مدل موی شخصیت خود را تغییر دهید. این آپدیت هم‌چنین تغییراتی را در جهت متعادل کردن PvP به بازی اعمال می‌کند تا حالت‌های PvP جدید آن بهتر شوند. برای مثال کارآمدی گارد شما به هنگام حمله با برخی از سلاح‌ها کاهش یافته است.

تبلیغات

این آپدیت هم‌چنین شامل یک سری تغییرات کلی و رفع برخی از باگ‌های کوچک بازی می‌شود. برای مثال سرعت و فاصله‌ی برخی حملات افزایش و زمان ریکاوری برای سلاح‌های خانواده‌های Dagger/ Axe / Hammer / Flail کاهش یافته است. برای خواندن جزئیات کامل آپدیت 1.08 می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

بازی Elden Ring در حال حاضر برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم PC در دسترس است.


منبع: https://gamefa.com/893020/%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-1-08-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-elden-ring-%D8%AF%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-colosseum%D9%87%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%D8%AF/