احتمالاً Somerville به PS5 و PS4 خواهد آمد

از زمان انتشار آخرین بازی استودیو پلی‌دد (Playdead) یعنی Inside، حدود ۷ سال می‌گذرد و در این مدت که دریافت کوچک‌ترین خبر از ساخته بعدی پلی‌دد برای مخاطبین خاصِ آن به آرزویی ناباورانه تبدیل شده است، خیلی‌ها منتظر بازی Somerville بودند؛ عنوانی که در استودیو جامپ‌شیپ و توسط برخی از سازندگان Inside در دست ساخت قرار داشت. اگرچه این بازی فقط برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر شد و نقدها و نمرات متوسطی دریافت کرد اما همچنان بسیاری از کاربران پلتفرم پلی استیشن، مشتاق تجربه آن هستند.

تبلیغات

منبع: GamingBolt

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/960276/somerville-is-seemingly-headed-to-ps5-and-ps4/

و خبر خوب اینکه به نظر می‌رسد که به زودی، کاربران کنسول‌های سونی نیز قادر خواهند بود تا Somerville را بازی کنند. به تازگی صفحه‌‌های جدیدی از تروفی‌های این بازی در وب‌سایت Exophase باز شده‌اند که مربوط به کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ می‌شود. اگرچه انتشار Somerville در سخت‌افزارهای نامبرده هنوز تائید نشده اما بارها اتفاق افتاده است که فهرست‌های تروفی، پلتفرم‌های مقصد را قبل از اعلام رسمی لو داده‌اند.

بازی ماجراجویی Somerville که پاییز سال گذشته و توسط جامپ‌شیپ (Jumpship) منتشر شده بود، ظاهراً قرار است به کنسول‌های پلی استیشن بیاید.