احتمال انتشار کالکشن Gears of War Remastered همچنان وجود دارد


یکی از منابع داخلی ایکس باکس اخیراً ادعا کرده است که این احتمال وجود دارد در آینده شاهد عرضه‌ی کالکشن Gears of War Remastered باشیم.

تبلیغات

سری Gears of War یکی از آی‌پی‌های مهم و بزرگ برای ایکس باکس محسوب می‌شود. اولین نسخه این فرنچایز شوتر سوم شخص در سال 2006 میلادی منتشر شد و توانست بازخوردهای بسیار خوبی را دریافت نماید. نسخه‌های دوم و سوم این مجموعه به ترتیب در سال‌های 2008 و 2011 منتشر شدند. در طول سال‌های گذشته، شایعاتی مبنی بر ساخت کالکشن Gears of War Remastered منتشر شده‌اند. با این حال، تاکنون هیچ‌گونه خبر رسمی در این مورد منتشر نشده است. تنها در سال 2015 نسخه‌ی ریمستر شده‌ی قسمت اول این سری با عنوان Gears of War: Ultimate Edition عرضه شد. با این وجود و به گفته‌ی یکی از منابع داخلی، به نظر می‌رسد که احتمال انتشار کالکشن ریمستر شده‌ی این مجموعه همچنان وجود دارد.

نیک بیکر (Nick Baker) که یکی از بنیان‌گذاران Xboxera.com و از اینسایدرهای ایکس باکس به شمار می‌رود، اخیراً با انتشار توییتی به صحبت در مورد شایعات ساخت کالکشن Gears of War Remastered پرداخته است. به گفته‌ی بیکر، این کالکشن در دست توسعه قرار دارد. با این حال او جزئیات بیشتری را در این خصوص ارائه نداده است و باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتری باشیم.

مدتی پیش شایعه‌ای در خصوص لغو ساخت کالکشن Gears of War منتشر شد. طبق ادعای یک اینسایدر، ظاهراً این بازی توسط تیمی از شرکت سیبر (Saber) در کشور روسیه در دست ساخت بوده، اما به دلیل مشکلات سیاسی توسعه آن متوقف شده است. با توجه به گفته‌های نیک بیکر، به نظر می‌رسد انتشار Gears of War Remastered در آینده دور از ذهن نخواهد بود.

تبلیغات
Mmfb🏴🏴🏴


منبع: https://gamefa.com/903701/industry-insider-claims-gears-of-war-remastered-collection-is-still-happening/