احتمال حضور بن افلک در فیلم Deadpool 3

منبع: کمیک‌بوک

Shark Gamer


منبع: https://gamefa.com/952117/deadpool-3-rumored-to-feature-ben-affleck/

فیلم Deadpool 3 یکی از آثار مورد انتظار فاز پنجم دنیای سینمایی مارول می‌باشد که شایعات بسیاری حول محور آن در جریان است.

پیش از این شاهد انتشار شایعاتی حول محور حضور شخصیت‌های فیلم‌های مردان ایکس و همچنین شخصیت‌های فیلم چهار شگفت‌انگیز سال ۲۰۰۵ در فیلم ددپول ۳ بوده‌ایم. با این حال حضور بن افلک در جریان فیلم‌برداری این پروژه می‌تواند گمانه‌زنی‌ها درباره حضور دردویل سال ۲۰۰۳ را بیش از پیش پررنگ نماید.

طبق گفته یکی از اینسایدرهای خبرگزاری سینمابلند، بن افلک بر سر صحنه فیلم‌برداری Deadpool 3 دیده شده است. در حالی که آن‌ها هیچ ایده‌ای ندارند که چرا چنین بازیگری باید در این مکان حضور پیدا نماید اما می‌توان از احتمال نقش آفرینی دوباره وی در قامت یکی از شخصیت‌های مارول خبر داد. شخصیتی تحت عنوات مت مورداک/دردویل که بن افلک در سال ۲۰۰۳ آن را بر پرده سینما به نمایش گذاشته بود.

در حالی که ابرقهرمانان دنیای سینمایی مارول مشغول دست و پنجه نرم کردن با نسخه‌های مختلف کانگ فاتح و حملات نژاد کری‌ها هستند اما یکی از موردانتظارترین پروژه‌های سینمایی آن‌ها Deadpool 3 (ددپول ۳) لقب گرفته است. فیلمی که برای نخستین‌بار درجه سنی بزرگسال را وارد دنیایی سینمایی مارول کرده و برای اکران در فاز پنجم این فرنچایز بزرگ برنامه ریزی شده است. اثری که میزبان حضور ولورین با هنرنمایی هیو جکمن نیز خواهد بود.

در حالی که اطلاعات چندانی از سومین فیلم ددپول منتشر نشده اما می‌دانیم که وید ویلسون با دنیاهای موازی سر و کله خواهد زد و ولورین هیو جکمن نیز از همین طریق وارد داستان خواهد شد. در کنار این که شایعه حضور شخصیت‌های بسیاری در این فیلم به گوش می‌رسد اما به تازگی خبری منتشر شده که نشانگر بازگشت یکی از شخصیت‌های سابق فیلم‌های ابرقهرمانی مارول می‌باشد.

تبلیغات

در هر حال باید صبر کرد و دید که فیلم Deadpool 3 میزبان حضور چه شخصیت‌هایی خواهد بود. اثری که توسط شان لوی کارگردانی شده و برای اکران در تاریخ ۴ مه ۲۰۲۴ (۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳) برنامه ریزی شده است.