احتمال ساخت فیلم Black Panther 3 وجود دارد

فیلم «پلنگ سیاه ۲» به دنبال اکران خود روی پرده سینماها توانسته تاکنون به فروش جهانی بیش از ۸۰۰ میلیون دلار دست پیدا کند و حالا باید منتظر ماند و دید که استودیو مارول چه زمانی ساخت فیلم سوم آن را تایید می‌کند.

تبلیغات

در فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تاابد» رایان کوگلر علاوه بر برعهده داشتن سکان کارگردانی، به همراه جو رابرت کول فیلم‌نامه فیلم را قلم زده است. پس در صورتی که مارول به ساخت فیلم «پلنگ سیاه ۳» چراغ سبز نشان بدهد، به احتمال فراوان دوباره از همین دو نفر برای نویسندگی و کارگردانی آن استفاده خواهد کرد.

لتیشیا رایت به دنبال حضور موفق خود در فیلم اول، توانست در فیلم پلنگ سیاه: واکاندا تاابد (Black Panther: Wakanda Forever) به پلنگ سیاه تبدیل شود و حالا به عنوان ستاره این فرنچایز شناخته می‌شود.

منبع: comingsoon

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/903414/letitia-wright-says-black-panther-3-already-in-the-works/

فکر می‌کنم که فیلم «پلنگ سیاه ۳» هم اکنون در حال توسعه باشد. ما دو سال فوق‌العاده را پشت سر گذاشتیم و سعی کردیم که به بهترین شکل فیلم دوم را برای طرفداران به ارمغان بیاوریم. ما قبل از اینکه دوباره گردهم بیاییم، باید اندکی استراحت کنیم و از همه مهم‌تر اینکه رایان کوگلر بار دیگر به سراغ نوشتن برود. همین موارد نیز باعث می‌شوند تا ساخت فیلم سوم اندکی طول بکشد.

در مصاحبه‌ای تازه با لتیشیا رایت، از این بازیگر سوال شده که آیا استودیو مارول به سراغ ساخت فیلم جدیدی در فرنچایز «پلنگ سیاه» می‌رود یا خیر. این بازیگر نیز در پاسخ به این سوال از احتمال ساخت فیلم پلنگ سیاه ۳ (Black Panther 3) گفته اما اشاره کرده که ممکن است مدت زمان قابل توجهی تا تکمیل این پروژه طول بکشد. لتیشیا رایت اظهار داشته:

لتیشیا رایت در مصاحبه تازه خودش به احتمال ساخت فیلم Black Panther 3 در آینده اشاره کرده است.