احتمال ساخت فیلم Extraction 3 وجود دارد

جو و آنتونی روسو در کنار فیلم‌های متعددی که سکان کارگردانی آن‌ها را در دست داشتند، به عنوان تهیه‌کننده در آثار مختلف نیز فعالیت داشتند که یکی از همین پروژه‌ها نیز فیلم استخراج ۲ (Extraction 2) است، دنباله‌ای مهیج و اکشن که نقش اصلی آن را کریس همسورث بازی می‌کند و سکان کارگردانی آن در دستان سم هارگریو است.

تهیه‌کننده جو روسو به تازگی اظهار داشته که احتمال ساخت فیلم Extraction 3 برای سرویس آنلاین نتفلیکس وجود دارد.

مطمئنا پیش‌بینی واکنش بیننده‎‌ها نسبت به این فیلم‌های تازه مشکل است اما بدون شک فضا برای ساخت فیلم «استخراج ۳» وجود دارد. سوپرایزها و پیچش‌های جالبی در فیلم «استخراج ۲» وجود دارند که می‌توانند این فرنچایز را گسترده‌تر کنند. از طرفی فکر می‌کنم که سم هارگریو در زمینه کارگردانی کار بسیار خوبی انجام داده و این فیلم بالاتر و بهتر از فیلم اول خواهد بود.

تبلیغات

منبع: کولایدر

𝕹𝖎𝖒𝖆 𝕾𝖍𝖆𝖒𝖘


منبع: https://gamefa.com/930796/extraction-3-joe-russo-comments/

فیلم «استخراج ۲» قرار است در تاریخ ۱۶ ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی روی پرده سینماها اکران شود و با وجود اینکه هنوز چند ماه دیگر تا پخش این اثر باقی مانده اما ایده‌هایی درباره ساخت دنباله‌ای برای آن شکل گرفته است. در مصاحبه‌ای تازه با جو و آنتونی روسو درباره سریال سیتادل (Citadel)، از آن‌ها درباره ساخت دنباله‌ای یا فیلمی تازه در فرنچایز «استخراج» سرویس آنلاین نتفلیکس همچون ساخت فیلم استخراج ۳ (Extraction 3) سوال شد. جو روسو نیز در پاسخ به این سوال اظهار داشت:

از جمله بازیگرانی که در فیلم «استخراج ۲» حضور دارند می‌توان به کریس همسورث، گلشیفته فراهانی، آدام بسا، دنیل برنهارت و تعدادی دیگر اشاره کرد. این فیلم در تاریخ جمعه ۲۶ خرداد ۱۴۰۲ روی سرویس آنلاین نتفلیکس پخش خواهد شد.