اخباری از Diablo 4 پیش از The Game Awards منتشر خواهد شد

بازی Diablo 4 در حال حاضر برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پلتفرم PC در دست توسعه است. هنوز تاریخ عرضه‌ای برای این بازی اعلام نشده است.

arman


منبع: https://gamefa.com/888719/diablo-4-will-receive-a-new-update-before-the-game-awards-rumour/

در حال نزدیک شدن به رویداد The Game Awards امسال هستیم و طبق هر ساله، این رویداد قرار است شامل معرفی چندین بازی جدید و هم‌چنین انتشار تریلرهای جدید برای بازی‌های قبلا معرفی شده باشد. شایعات تا کنون مدعی شده‌اند که قرار است شاهد نام‌های بزرگی مثل Star Wars Jedi: Survivor و Final Fantasy 16 در این مراسم باشیم. البته همان‌طور که خود جف کیلی (Geoff Keighley) هم پیش از این گفته بود با نزدیک شدن به این رویداد شایعات در مورد آن شدت می‌یابند.

بازی Diablo 4، اکشن نقش‌آفرینی شدیدا مورد انتظار بلیزارد (Blizzard)، ظاهرا تریلر جدیدی را پیش از رویداد The Game Awards 2022 دریافت خواهد کرد. این را گزارشی جدید از سوی تام هندرسون (Tom Henderson) مدعی شده است.

البته تا زمان انتشار اخبار رسمی باید با این گزارشات مثل شایعه برخورد کنیم. با این حال تام هندرسون سابقه‌ی بسیار خوبی در افشای موارد این چنینی دارد. اگر اخبار بیشتر یا تریلر جدیدی از بازی Diablo 4 در راه باشد، احتمالا خیلی زود از آن آگاه خواهیم شد. برای اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

حال تام هندرسون از Insider Gaming گزارش جدیدی را در مورد بازی Diablo 4 منتشر کرده است. به گفته‌ی او Diablo 4 نه در The Game Awards 2022، بلکه پیش از آن تریلر جدیدی را دریافت خواهد کرد. او گفته که پیش‌نمایش بازی و مصاحبه‌ای با توسعه‌دهندگان آن از سوی برخی نشریه‌ها در اوایل ماه دسامبر منتشر خواهد شد. هم‌چنین بلیزارد پیش‌خرید این بازی را در جریان The Game Awards 2022 باز خواهد کرد و این بازی در ماه آوریل 2023 منتشر خواهد شد.

تبلیغات