اخبار مربوط به انتشار GTA 6 ارزش سهام تیک-تو را به سقف 12 ماهه خود رساند

نکته حائز اهمیت درباره گزارش بالا، اشاره تیک-تو به بازه زمانی عنوانی بسیار‌ بزرگ (بخوانید GTA 6) از تاریخ‌  ۱ آوریل ۲۰۲۴ تا ۳۱ مارس ۲۰۲۵ است که نشان می‌دهد ممکن است راکستار گیمز، حتی در نیمه نخست ۲۰۲۴ بازی بزرگ خود را منتشر کند. ترکیب این گزارش با انتشار تصویری از بازیگر نقش اصلی GTA VI که در سرتاسر تصویر حال و هوایی شبیه به Vice City جریان دارد، موجب شد تا سهام تیک-تو با جهشی خیره کننده در تاریخ خود مواجه شود:


تبلیغات

تقریباً امکان ندارد بازی‌‎بازی وجود داشته باشد که اخبار Grand Theft Auto VI را دنبال نکند؛ عنوانی که هوادارانش نزدیک به ۱۰ سال در انتظار تجربه آن هستند و با انتشار کوچک‌ترین خبر، شایعه و گزارشی، هیجان‌زده می‌شوند. پس اگر شما هم جزو دنبال‌کنندگان اخبار ساخته مورد انتظار راکستار گیمز (Rockstar Games) هستید، حتماً می‌دانید که سه روز پیش تیک-تو اینتراکتیو در گزارش مالی خود به‌طور غیرمستقیم به بازه زمانی عرضه GTA 6 اشاره کرد. این شرکت در گزارش خود نوشت:

چنین جهش ناگهانی، به‌خوبی نشان می‌دهد که بازار تا چه اندازه به انتشار موفقیت‌آمیز GTA VI امیدوار است و به وعده سودآوری ۸ میلیارد دلاری تیک-تو، اعتماد و اعتقاد دارد. حال این سوال پیش می‌آید که اگر تنها انتشار چنین گزارشی می‌تواند ارزش سهام این شرکت را اینطور دستخوش تغییرات کند، رونمایی از خود بازی چگونه تاثیر خود را روی نمودارهای مالی تیک-تو اینتراکتیو خواهد گذاشت؟

حتی انتشار یک خبر رسمی که مربوط به GTA 6 باشد، روی سهام شرکت تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) تاثیری شگفت‌انگیز و غیرقابل انکار می‌گذارد.

منبع: PCGamesN


منبع: https://gamefa.com/939915/gta-6-launch-details-put-take-two-stock-through-the-roof/

انتظار داریم در سال مالی ۲۰۲۵ وارد عرصه جدیدی شویم و چندین عنوان فراتر از استانداردها منتشر کنیم؛ عناوینی که به اعتقاد ما، معیارهای جدیدی را در این صنعت تعیین خواهند کرد و ما را قادر می‌سازند تا به درآمد ۸ میلیارد دلاری برسیم.

تیک-تو اینتراکتیو

چنانچه مشاهده می‌کنید، بلافاصله بعد از کنفرانس مالی روز ۱۷ مِی، ارزش سهام تیک-تو ناگهان از ۱۲۵.۰۲ به ۱۳۶.۵۲ دلار افزایش یافت و در زمان نگارش این خبر نیز هر سهم این شرکت ۱۳۹.۶۳ دلار ارزش دارد که این قیمت به سقف ۱۲ ماهه ۱۴۱.۶۱ دلاری خود، به‌شدت نزدیک است.