ازرا میلر خواهان نجات فیلم The Flash است

به نظر می‌رسد که ازرا میلر وعده داده تا تمامی حواشی منفی و نگرانی‌های به وجود آمده حول محور عدم مقبولیت فیلم فلش در نزد سینماگران را رفع کرده و با اصلاح رفتارهای حاشیه‌برانگیز خود، باعث آشتی مردم با این پروژه پراهمیت از دنیای سینمایی دی‌سی بشود. باید دید که نتیجه این ملاقات چه تاثیری بر جایگاه ازرا میلر در DCEU خواهد داشت.

طبق گزارشات منتشر شده، ازرا میلر طی ملاقات با نمایندگان کمپانی برادران وارنر درصدد رفع نگرانی‌های حول محور فیلم The Flash می‌باشد.

در حال حاضر فیلم The Flash برای اکران در تاریخ 23 ژوئن 2023 (2 تیر 1402) در نظر گرفته شده است. این امکان وجود دارد که کمپانی برادران وارنر طی هفته‌های آینده این تاریخ اکران را دستخوش تغییر نماید.

منبع: هالیوود ریپورتر

Emperor Nima Shams


منبع: https://gamefa.com/861151/ezra-miller-meets-with-warners-leadership-in-a-the-flash-course-correct-exclusive/

طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده، ازرا میلر نشستی را با نمایندگان برادران وارنر ترتیب داده تا نه تنها نسبت به تعهد خود به فیلم فلش صحبت کرده و نگرانی‌های به وجود آمده را رفع نماید، بلکه درباره تاریخ اکران این فیلم نیز گفت و گو نماید.

طی چند هفته گذشته کمپانی برادران وارنر و استودیو دی‌سی در صد اخبار جهان بوده‌اند؛ زیرا از یک سو آن‌ها مشغول جمع‌بندی پروژه‌های خود بوده و از سوی دیگر به دنبال فردی هستند که بتواند رهبری DCEU را بر عهده بگیرد. با این حال یکی از مواردی که این کمپانی و استودیو را طی چند ماه گذشته به خود درگیر کرده بود، حواشی مرتبط با بازیگر فیلم The Flash یعنی ازرا میلر (Ezra Miller) می‌باشد.

حواشی گسترده‌ای که این بازیگر جوان دنیای سینمایی دی‌سی مرتکب شده بود، باعث شد تا موفقیت فیلم پرهزینه فلش در خطر قرار گرفته و دی‌سی را مجبور کند تا گزینه حذف این بازیگر را روی میز قرار دهد. همین مسئله باعث شد تا وی از تمام مردم عذرخواهی کرده و حال نیز درصدد نجات پروژه جدید دنیای سینمایی دی‌سی باشد.

تبلیغات