از بازی Firewall Ultra برای PS VR2 رونمایی شد

بازی شوتر اول شخص Firewall Ultra به صورت انحصاری برای هدست PS VR2 انتشار خواهد یافت و تریلر رونمایی این عنوان نشان از حالت‌های تک نفره و چندنفره دارد.

داستان بازی Firewall Ultra پنج سال بعد از رویدادهای بازی اول جریان دارد. این بدان معناست که مکان‌ها و شخصیت‌های (Contractors) بازی اول نیز در این نسخه، دچار تحولاتی شده‌اند. همچنین، این سازنده تأیید کرده است که از سرورهای اختصاصی برای بازی Firewall Ultra استفاده خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر رونمایی از این بازی را دانلود یا تماشا کنید:


منبع: https://gamefa.com/865529/firewall-ultra-announced-for-psvr2-with-a-new-trailer/

علاوه بر آن، در این تریلر به تعدادی از ویژگی‌های بازی اشاره می‌شود؛ از جمله پشتیبانی از تریگرهای تطبیق‌پذیر، تشخیص برخورد انگشتان، ردیابی چشم، بازخود هاپتیک، Foveated Rendering (رندر و جابه‌جایی فیزیکی بر اساس حرکات چشم)، زاویه دید 110 درجه، زمان بارگزاری سریع و 4K HDR.

استودیوی فرست کانتکت اینترتینمنت (First Contact Entertainment) از بازی جدید خود که برای هدست واقعیت مجازی PS VR2 در حال توسعه است، با یک تریلر رونمایی کرد. تریلر مذکور اشاره می‌کند که چندین حالت بازی در این عنوان وجود خواهد داشت؛ از جمله تک نفره و چند نفره.

تبلیغات
همچنین بعد از انتشار بازی، با افزودن نقشه‌ها، شخصیت‌ها و سلاح‌های جدید، از آن پشتیبانی خواهد شد. بازی Firewall Ultra به صورت انحصاری برای PS VR2 در حال توسعه است.