از بازی Resident Evil 9 در سال ۲۰۲۴ رونمایی خواهد شد + تاریخ احتمالی انتشار

البته مثل هر شایعه‌ تایید نشده‌ی دیگری، بهتر است تا زمانی که خبری رسمی از کپکام نشنیده‌ایم، این موضوع را با ذره‌ای اغراق در نظر بگیریم. منتظر به‌روزرسانی های بیشتر در هفته‌ها و ماه‌های آینده باشید.

شایعات می‌گویند بازی Resident Evil 9 در سال ۲۰۲۴ معرفی شده و قرار است در سال ۲۰۲۵ منتشر شود. همچنین کپکام (Capcom) عنوان جدیدی را در اواخر امسال معرفی می‌کند که در پاییز ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد.

منبع: GamingBolt


منبع: https://gamefa.com/958701/%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-resident-evil-9-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84-2024-%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF/

از سال ۲۰۱۷، کپکام تقریباً هر سال یک Resident Evil جدید و مهم را منتشر کرده، خواه این نسخه بازسازی، یک ورودی جدید یا DLC باشد.

به گفته افشاگر برجسته، Dusk Golem، ظاهرا هنوز راه درازی در پیش است. داسک گولم اخیراً در صحبت‌های خود در سرور The Snitch’s Discord (به اشتراک‌ گذاشته‌ شده در Reddit)، ادعا کرده که بر اساس اطلاعات اخیر دریافت‌شده از منابع «موثق»، انتظار می‌رود Resident Evil 9 در سال ۲۰۲۴ معرفی و برای سال ۲۰۲۵ منتشر شود.

در همین حال، به گفته این منبع، کپکام در پایان سال جاری میلادی یک بازی بزرگ دیگر را نیز معرفی خواهد کرد که قرار است در پاییز ۲۰۲۴ منتشر شود. اگرچه سازنده هیچ اشاره‌ای به این موضوع نکرده، اما طرفداران امیدوارند که بالاخره زمان پیگیری طولانی مدت Monster Hunter World فرا رسیده باشد.

تبلیغات

Dusk Golem قبلاً ادعا کرده بود که Resident Evil 9 از سال ۲۰۱۸ در دست ساخت بوده و ممکن است آخرین بازی شماره‌گذاری شده در این سری باشد.

افشاگری‌ها همچنین قویاً نشان داده‌اند که Resident Evil 4 قرار است به‌صورت جداگانه‌ای، یک نسخه گسترش‌دهنده و غیررایگان را در مقیاس بزرگ با تمرکز بر آدا وونگ (Ada Wong) دریافت کند، بنابراین احتمالاً کپکام از آن برای پر کردن خلاء بین نسخه‌های جدید بازی در سال آینده استفاده خواهد کرد.

در اوایل امسال، شاهد عرضه نسخه بازسازی شده Resident Evil 4 بودیم و سال قبل از آن نیز Resident Evil Village: Winters’ Expansion منتشر شد. اما با توجه به این واقعیت که آخرین نسخه اصلی این سری، چند سال از عمر آن می‌گذرد، تعجبی ندارد خیلی‌ها به این فکر بیفتند که قسمت بعدی Resident Evil چه زمانی عرضه خواهد شد.