از دشمن جدید Resident Evil 4 با چهره‌ای شبیه به گاو رونمایی شد

کپکام (Capcom) با تغییرات و محتویات آزادانه‌ای که در بازسازی‌های Resident Evil ایجاد می‌کند، شناخته شده است و در حالی که به نظر می‌رسید Resident Evil 4 بسیار وفادارتر از بازسازی‌های قبلی خواهد بود، اما همچنان دارای محتویات مستقل و منحصر به فرد است. گویا سازندگان تجربه را از راه‌های مختلف گسترش و بهبود داده‌اند. این تغییرات، دشمنان جدیدی را نیز به دنبال خواهد داشت. اخیرا کپکام از یکی از این دشمنان جدید رونمایی کرد.

دشمنی دیوانه با سر گاوی که چکش به دست دارد، در بازسازی Resident Evil 4 یک تهدید جدید و وحشتناک برای لیان اس کندی خواهد بود.

زمینه خلق این شخصیت این نبود که ما فقط بخواهیم یک دشمن جدید به بازی اضافه کنیم. این شخصیت بعدها در مراحل توسعه خلق شد. بنابراین زمانی که این دشمن طراحی شد، ساخت بازی عملا رو به اتمام بود. با این حال در طول بازی، ما احساس می‌کردیم که می‌خواهیم از یک دشمن متفاوت، قوی‌تر و سرسخت‌تر در محیط‌های خاص استفاده کنیم. ما از نظر گیم‌پلی به این نوع دشمن نیاز داشتیم. ما بی دلیل یک شخصیت جدید نساختیم، اینکار را کردیم زیرا به آن نیاز داشتیم.

تبلیغات

این دشمن جدید که با نام The Brute شناخته می‌شود، یک روستایی عظیم الجثه و عضلانی است که در نبرد یک پتک بزرگ در اختیار دارد و از سر یک گاو مرده به عنوان ماسک استفاده می‌کند. کارگردان هنری بازی، هیروفومی ناکائوکا (Hirofumi Nakaoka)، در گفتگو با Game Informer در مورد روند طراحی این دشمن صحبت کرد و در خصوص دلیل خلق آن توضیح داد. او گفت:

و چرا The Brute دقیقا سر گاو می‌پوشد؟ ناکائوکا توضیح می‌دهد که بخشی از آن به این دلیل بود که تیم توسعه می‌خواست کمی بیشتر از نشانه‌های ترسناک و مذهبی الهام‌گرفته از لس ایلومینادوس استفاده کند. The Brute در نهایت شکل تفسیر جهان Resident Evil را به خود گرفت. جزئیات جدید دیگری از Resident Evil 4 نیز به تازگی منتشر شده است که حذف QTE‌ها، تغییرات ایجاد شده در گیم‌پلی اشلی و موارد دیگر را نشان می‌دهد.

بازی Resident Evil 4 در تاریخ 4 فروردین 1402 (24 مارس 2023) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری اکس و اس، پلی استیشن 4 و PC عرضه می‌شود. ظاهرا اطلاعات تکمیلی در مورد این بازی اواخر این ماه منتشر می‌شود، با افشاگری‌هایی که ادعا می‌کنند کپکام یک رویداد رسانه‌ای را در پشت درهای بسته برنامه‌ریزی کرده است.


منبع: https://gamefa.com/910891/%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-resident-evil-4-%D8%A8%D8%A7-%DA%86%D9%87%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D8%A8%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%88/