استودیوی جدید سونی با همکاری ناتی داگ روی یک فرنچایز محبوب کار می‌کند –

تمامی بازی‌های قدیمی Uncharted بازسازی شده‌اند. Uncharted: The Nathan Drake Collection (2015)، که شامل ریمسترهای سه بازی اول بود، توسط شرکت بلوپوینت (Bluepoint) ساخته شد. ناتی داگ که تا به امروز تمامی نسخه‌های اصلی Uncharted را توسعه داده است، اخیرا در مورد پروژه چند نفره The Last of Us صحبت کرد و ادعا کرد که به اندازه بازی‌های داستانی‌اش بزرگ خواهد بود.


منبع: https://gamefa.com/881629/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D8%AA/

گروه ویژوال آرتز سونی با هدف رشد برخی از بزرگترین فرنچایزهای پلی استیشن تاسیس شد. این شرکت سال‌ها به‌عنوان یک استودیوی پشتیبانی در ساخت بازی‌هایی مانند Marvel’s Spider-Man و Uncharted فعالیت کرد، اما طبق گزارش‌ها، اخیرا جاه‌طلبی زبادی برای ساخت یک پروژه جدید داشت. طبق گزارش بلومبرگ از سال گذشته، ویژوال آرتز می‌خواست اولین بازی Uncharted را بازسازی کند، اما ظاهرا این پروژه بسیار گران و وقت‌گیر به نظر می‌رسید، بنابراین توجه خود را به بازسازی The Last of Us معطوف کرد.

یک لیست شغلی، خبر از شروع پروژه‌ای توسط یکی از استودیو‌های جدید با همکاری ناتی داگ می‌دهد که احتمالا دنباله یکی از فرنچایزهای سونی خواهد بود.

تبلیغات

ما در حال توسعه یک پروژه جدید و هیجان انگیز با ناتی داگ در یک فرنچایز محبوب هستیم.

در اوایل این هفته، یک بیانیه در سایت‌های استخدام‌ آگهی شد. در این لیست شغلی نوشته شده بود که سونی در حال تاسیس یک تیم توسعه داخلی با همکاری ویژوال آرتز (Visual Arts) است، استودیوی پشتیبانی مستقر در سن دیگو که اخیرا در ساخت The Last of Us Part 1 مشارکت داشت. بعدها در فهرست مشاغل، اعلام شد که این پروژه معرفی نشده با همکاری ناتی داگ ساخته می‌شود.

بعد از مدتی، این بخش‌ها از فهرست شغلی حذف شدند و با این موارد جایگزین شدند:

سونی در حال ساخت یک تیم بازی‌سازی جدید است. این همان تیمی است که به خاطر مشارکت‌هایش در ساخت فرنچایز Last of Us شناخته می‌شود!

اکنون، فهرست شغل دیگری منتشر شده است که به همان منطقه سن دیگو و شرکت ویژوال آرتز اشاره دارد. اگرچه این بیانیه اشاره خاصی به استودیوی مذکور نمی‌کند، اما بیان کرد که این درخواست برای استودیوی جدید پلی استیشن مستقر در سن دیگو، کالیفرنیا است. در ادامه آمده است:

همان نشریه ادعا کرد که علاوه بر ویژوال آرتز، استودیوی بِند (Bend Studios) برای مقطعی وظیفه ساخت بازسازی The Last of Us را برعهده داشت. مدارک زیادی خبر از ساخت ریبوت یا دنباله سری Uncharted می‌دهند. اوایل سال جاری، یکی از کارمندهای تازه اضافه شده به ناتی داگ ادعا کرد که برای ساخت دنباله Uncharted استخدام شده است.