استودیوی جدید کارگردان The Witcher 3 از سوی NetEase سرمایه‌گذاری می‌شود

بودجه ارائه شده توسط NetEase آخرین قطعه گمشده‌ای محسوب می‌شود که برای ما لازم بود. با منابع موجود برای ساخت یک بازی AAA در سطح جهانی اکنون می‌توانیم بیش از قبل روی مهم‌ترین چیز، یعنی توسعه تمرکز کنیم.

تبلیغات

کارگردان بازی The Witcher 3 سال گذشته‌ی میلادی به دلیل اتهامات وارد شده به وی، شرکت سی‌دی پراجکت (CD Projekt) را ترک کرد. سی دی پراجکت تحقیقاتی چند ماهه در مورد این اتهامات انجام داد که در نهایت توماسکیویچ را بی‌گناه تشخیص داد.


منبع: https://gamefa.com/888759/the-witcher-3-directors-new-studio-has-secured-investment-from-netease/

در ماه فوریه سال جاری میلادی اعلام شد که استودیوی ربل وولوز، واقع در شهر ورشو در کشور لهستان، توسط مدیر اجرایی کانرد توماسکیویچ (Konrad Tomaszkiewicz) هدایت می‌شود. این شخص سابقه‌ی کارگردانی بازی The Witcher 3 را دارد و به عنوان مدیر تولید روی عنوان Cyberpunk 2077 کار کرده است.

آقای توماسکیویچ که به عنوان کارگردان بازی در استودیوی ربل وولوز فعالیت می‌کند، در این خصوص اظهار داشت:

کانرد توماسکیویچ استودیوی ربل وولوز را به همراه Bartłomiej Gaweł، کارگردان هنری The Witcher 3، به همراه Tamara Zawada، کارگردان انیمیشن بازی مذکور و چند تن دیگر تاسیس کرد. اولین بازی این استودیو یک عنوان فانتزی AAA دارک محسوب می‌شود که با Unreal Engine 5 توسعه می‌یابد و برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل جدید در دست توسعه قرار دارد و به عنوان اولین قسمت از یک حماسه برنامه‌ریزی شده است.

به دنبال سرمایه‌گذاری NetEase در ربل وولوز، این غول فناوری چینی بخش کوچکی از سهام استودیوی مذکور را در دست خواهد داشت. با این حال گفته شده است که این استودیو از نظر عملیاتی مستقل باقی خواهد ماند و کنترل خلاقانه و مالکیت کامل IP جدید خود را حفظ می‌کند.

داشتن یکی از شرکت‌های پیشروی جهانی در زمینه گیمینگ، موجب تقویت اعتماد به نفس ما و اعتبار عالی برای اعضای تیم Rebel Wolves می‌شود و دید ما را بهبود می‌بخشد.

ربل وولوز (Rebel Wolves)، استودیوی جدیدی که توسط کارگردان بازی The Witcher 3 تاسیس شده، سرمایه‌گذاری استراتژیک کمپانی چینی NetEase روی این استودیو را تایید کرده است.