استودیوی راک استدی و اد بون به کوین کانروی ادای احترام کردند

راک استدی (Rocksteady Studios)، شرکت برادران وارنر (Warner Bros Games) و اد بون (Ed Boon) در پی مرگ کوین کانروی (Kevin Conroy) به این صداپیشه ادای احترام کردند.

پیام‌های مذکور در ادامه قابل مشاهده هستند:

روحت قرین آرامش باشد، ای شوالیه‌ی تاریکی ما. تو بتمن را برای یک نسل معنا کردی و گاتهام (Gotham) [بدون تو] هیچگاه مثل قبل نخواهد بود.

راک استدی

حال در پی مرگ این صداپیشه‌ی دوست‌داشتنی، اد بون از معنابخشی او به بتمن نوشت، راک استدی او را شوالیه‌ی تاریکی خود خواند و شرکت برادران وارنر به اجرای بی‌نظیرش در سایر آثار پرداخت.

هنوز مشخص نیست که آیا کوین کانروی در حال آماده‌سازی برای ایفای نقش بتمن در عناوین جدید بوده است یا خیر. بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در جهان Arkham جریان دارد و بتمن احتمالاً در آن حاضر است. همچنین، شایعاتی در رابطه با در دست ساخت بودن Injustice 3 منتشر شده است.

گیمر غمگین


منبع: https://gamefa.com/885573/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DA%A9-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D9%88%D9%86-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%B1/تبلیغات

استودیوی راک استدی بازی Batman: Arkham Asylum را در سال 2009 منتشر نمود، باری دیگر کانروی را در نقش بتمن قرار داد و سبک عناوین ابرقهرمانی در تاریخ بازی‌های ویدیویی را برای همیشه دچار تغییر کرد. مخاطبان دو دنباله‌ی این بازی هم از صدای کانروی بی‌بهره نماندند. مجموعه‌ی Arkham نه تنها از نظر گیمپلی و مسائل فنی عالی عمل کرد، بلکه شخصیت‌پردازی بدیع و عمیقی را از بتمن و رابطه‌اش با جوکر ارائه نمود. این مجموعه که مخاطبان بزرگ‌سال را هدف قرار داده بود و همچون سریال یادشده برای کودکان ساخته نشده بود، فرصتی به کانروی داد تا بتمنی بالغ‌تر را به نمایش بگذارد.

از شنیدن خبر درگذشت کوین کانروی بسیار ناراحت شدم. او نه تنها بتمنِ Injustice، بلکه بتمنِ چندین نسل بود؛ فردی بی‌نظیر. چه مصیبتی! روحش قرین آرامش.

اد بون

شرکت برادران وارنر بسیار از فوت کوین کانروی متأثر است؛ فردی که در بسیاری از عناوین ما از جمله Batman Arkham ،Injustice ،LEGO DC و MultiVersus صداپیشگی بی‌نظیری از خود ارائه داد.

کوین کانروی روز گذشته، در 66 سالگی و بر اثر سرطان روده درگذشت. این صداپیشه‌ی مشهور، بیش‌تر با ایفای نقش شخصیت بتمن (Batman) در انیمیشن‌ها، بازی‌های ویدیویی و برخی آثار لایواکشن شناخته می‌شود. او در سریال انیمیشنی Batman: The Animated Series ایفای نقش متفاوتی از این شخصیت ارائه داد که در عین صلابت و ابهت، انسانی و ملموس بود. همچون مارک همیل (Mark Hamill) که صداپیشگی جوکر (Joker) را در این سریال بر عهده داشت، اجرای این نقش تا حدی عالی بود که او تا چند دهه پس از Batman: The Animated Series، در آثار مختلفی در نقش بتمن صداپیشگی کرد.