استودیوی لندن سونی روی یک بازی آنلاین کوآپ فانتزی بر پایه مبارزه کار می‌کند

موتور ما، قلب کاری است که در اینجا انجام می‌دهیم. این موتور برای ساخت بازی روی پلی استیشن 5 ساخته شده است. برخی از ابزارهایی که استفاده می‌کنیم، به دنیای واقعیت مجازی و فناوری Blood & Truth ارتباط دارد.

استودیوی لندن از لحاظ تاریخی به دلیل استفاده از تجهیزات جانبی مانند میکروفون Singstar، کنترلر دکمه Buzz یا PlayStation VR شناخته شده است، بنابراین یک بازی جدید، یک سرمایه‌گذاری منحصر به فرد برای استودیو به حساب می‌آید. استوارت وایت (Stuart Whyte)، رئیس استودیو، اذعان کرد:

استودیوی لندنی سونی بازی بعدی خود را معرفی کرد، یک بازی مبارزه‌ای آنلاین که در شهر فانتزی لندن اتفاق می‌افتد.

در حالی که این بازی، مشخصا یک عنوان واقعیت مجازی نیست، وایت به GI.biz گفت که این پروژه همچنان از ابزارها و تخصص‌های به دست آمده در ساخت بازی‌هایی مانند Blood & Truth و PlayStation VR Worlds استفاده می‌کند. او گفت:

بازی مبارزه‌ای و آنلاین London Studio تنها بخشی از بازی‌های سرویس‌ محوری است که سونی در آینده‌ای نه چندان دور منتشر خواهد کرد. پلی استیشن اعلام کرد که قصد دارد در سال مالی منتهی به مارس 2026، 12 عنوان سرویس‌ محور را به بازار عرضه کند.


منبع: https://gamefa.com/881213/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%86-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%DA%A9/تبلیغات

تارا ساندرز (Tara Saunders)، رئیس استودیو، در صحبت با GamesIndustry.biz ادعا کرد که این عنوان به طور خاص برای پلی استیشن 5 ساخته خواهد شد. ساندرز گفت:

این بازی جاه‌طلبانه‌ترین ساخته ما تا به امروز است. ما از تمام نوآوری‌های موجود استفاده می‌کنیم تا این عنوان اکشن و Co-op را توسعه دهیم. شما شاهد برداشتی از لندن فانتزی خواهید بود. موضوع اصلی ما آوردن عناصر خارق‌العاده و جادویی به لندنی فانتزی است.

ما به تاریخ و نوآوری‌ای که در طول سال‌ها انجام داده‌ایم افتخار می‌کنیم و از انواع فناوری‌های پلی استیشن پشتیبانی خواهیم کرد. با این پروژه، ما واقعا می‌خواستیم راه‌های جدیدی را کشف و چالش‌های جدیدی را برای خود ایجاد کنیم. ما می‌خواستیم چیز متفاوتی را امتحان کرده باشیم. من فکر می‌کنم این پروژه جدید ارزش ما را هدایت می‌کند و به ما اجازه می‌دهد تا خودمان را در جبهه متفاوتی حرکت دهیم. این یک آینده هیجان‌انگیز است، واقعا همینطور است.