استودیوی Somerville توسط Thunderful Games خریداری شد

تبلیغات

میزان هیجانی که Jumpship توانسته با بازی اول خود به وجود بیاورد به شما نشان می‌دهد که با تیمی با یک بینش هنری عمیق طرف هستیم. افزودن به تیم متنوع و خلاق زیر چتر Thunderful Studios بخشی از استراتژی ما برای خلق آی‌پی‌های درونی قوی است. ما به دنبال حمایت از Jumpship در ساخت بازی‌های داستان‌محور تاثیرگذار هستیم.

استودیوی Jumpship، سازنده‌‌ی بازی تازه منتشر شده‌ی Somerville، به تازگی توسط شرکت Thunderful Games خریداری شده است. دینو پتی (Dino Patti)، موسس استودیو، در آن باقی خواهد ماند و این استودیو به ساخت بازی‌های داستان‌محور ادامه خواهد داد.

من نسبت به همکاری با Thunderful و مزایایی که این معامله برای Jumpship خواهد داشت احساس خیلی خوبی دارم. ما در مورد احتمال این همکاری به مدت یک سال صحبت کردیم و با گذشت زمان برایم بیشتر معلوم شد که این می‌تواند فرصتی عالی برای Jumpship باشد.

آگوستینو سیمونتا (Agostino Simonetta)، مدیر ارشد بخش بازی‌های Thunderful Games، افزود:

بازی Somerville، تنها ساخته‌ی Jumpship، در حال حاضر بر روی ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم PC در دسترس است.


منبع: https://gamefa.com/886538/somerville-developer-acquired-by-thunderful-games/

امروز روز شلوغی برای استودیوی Jumpship است. علاوه بر انتشار اولین بازی خود برای ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و PC، این استودیو توسط شرکت Thunderful Games هم خریداری شده است. این معامله قرار است امروز نهایی شود. به این ترتیب Jumpship به دهمین استودیوی خریداری شده توسط Thunderful Games تبدیل می‌شود.

Jumpship به ساخت بازی‌های روایتی با کیفیت ادامه خواهد داد و این معامله تاثیری در پروسه‌ی خلاقانه‌ی این استودیو نخواهد گذاشت. موسس این استودیو یعنی آقای دینو پتی در مقام خود باقی خواهد ماند و به صورت هم‌زمان به یک مشاور استراتژیک برای Thunderful Games هم تبدیل خواهد شد. در یک بیانیه‌ی مطبوعاتی پتی در مورد این معامله گفت:

کارگردان استودیوی Jumpship هم در نهایت گفت:

Thunderful در حال جا به جا کردن مرزها و خلق خانواده‌ای از استودیوهای بازی است که به بینش خلاقانه و خودمختاری احترام می‌گذارند. تیم ما مسیر خودش را انتخاب می‌کند و یافتن همکاری که این موضوع را درک کرده و به حمایت از ما علاقه دارد واقعا فوق‌العاده است. رابطه‌ی Thunderful با دارندگان پلتفرم‌های کلیدی و تخصص آن‌ها در رساندن بازی‌ها به دست بازیکنان همان زیرساختی است که ما برای ساخت بازی‌های چالش برانگیز نیاز داریم.