استودیو Guerilla ‌Games ساخت بازی آنلاین Horizon را تایید کرد –

گوریلا به دنبال یک طراح مبارزات با تجربه و پرشور است تا در طراحی انواع دشمنان ماشینی به ما کمک کند.

گوریلا اکنون به طور شفاف به پروژه آنلاین جهان Horizon اشاره می‌کند. در پست رسانه‌های اجتماعی این شرکت، سازنده بازی گفت:

آن‌ها گفتند که سونی مایل به قرار دادن یک حالت Co-op در Horizon Forbidden West بوده است، اما گوریلا تصمیم گرفت این ویژگی را برای پروژه آینده خود ذخیره کند. آن‌ها معتقد بودند کا این بازی یک اسپین آف آنلاین مستقل یا Horizon 3 خواهد بود. بازی Horizon Call of the Mountain عنوانی برای پلی استیشن VR2 است که در فوریه 2023 منتشر می‌شود. همچنین اولین بسته الحاقی Horizon Forbidden West با نام Burning Shores در ماه آوریل منتشر خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/896076/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88-guerilla-games-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-horizon-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%DB%8C/

استودیو گوریلا گیمز (Guerrilla Games) تایید کرد که در حال کار روی یک پروژه آنلاین است که در دنیای Horizon جریان خواهد داشت.

تبلیغات

در آگهی شغلی دیگری آمده است:

این استودیو 17 موقعیت شغلی را برای یک پروژه آنلاین جدید در دسترس قرار داده است که توضیحات آن، آنلاین بودن بازی جدید Horizon را تایید می‌کند. در تبلیغی برای جذب طراح جهان آمده است:

گوریلا به دنبال یک طراح است تا جهان در حال گسترش Horizon را به مخاطبان چند نفره ارائه دهد.

بازی‌های جدیدی از شخصیت‌های محبوب با ظاهری منحصر به‌ فرد در دست ساخت است. شما می‌توانید با دوستان خود جهان وحشی و با شکوه Horizon را کاوش کنید.

این استودیو تصریح کرد که به ساخت عناوین ماجراجویی‌ حماسی و تک نفره با حضور Aloy ادامه خواهد داد. التبه مدت‌ها بود که می‌دانستیم گوریلا قصد دارد یک Horizon آنلاین را توسعه دهد. منابع مختلف گفته بودند که حالت Co-op در ابتدا برای اولین بازی Horizon برنامه‌ریزی شده بود، اما در نهایت کنار گذاشته شد تا تیم سازنده بتواند روی سایر قسمت‌های آن عنوان تمرکز کند.