استودیو Sony Firesprite از دفتر جدید بزرگ خود در لیورپول رونمایی کرد

فایراسپرایت که تقریباً دو سالِ پیش توسط شرکت سونی خریداری شد، سابقه هم‌کاری با استودیو گوریلا گیمز (Guerrilla Games) در ساخت بازی واقعیت مجازی Horizon: Call of the Mountain را در کارنامه دارد. گفته می‌شود آن‌ها هم‌اکنون مشغول توسعه ریبوت Twisted Metal هستند و باتوجه به سرمایه‌گذاری بزرگ سونی روی این استودیو، انتظارها از بازی بعدی فایراسپرایت بسیار بالا است.

در ادامه می‌توانید تصاویر رسمی از دفتر جدید فایراسپرایت را مشاهده کنید:


جالب است بدانید که جدا از Twisted Metal، آگهی شغلی دیگری نیز منتشر شده بود که طی آن به نظر می‌رسید استودیوی فایراسپرایت با استفاده از آنریل انجین ۵ روی یک بازی ترسناک بزرگ کار می‌کند. اگرچه انتظار می‌رفت در رویداد PlayStation Showcase اخبار جدیدی از ساخته بعدی این استودیو بشنویم اما ظاهراً برای رسیدن به پاسخِ این سوال که «۲۵۰ نفر در دفتر بسیار بزرگ و جدید فایراسپرایت مشغول چه کاری هستند؟»، چاره‌ای جز انتظار تا مدتی نامعلوم نداریم.


منبع: https://gamefa.com/955176/sonys-firesprite-shows-off-its-new-studio-space-in-central-liverpool/

سال گذشته بود که باخبر شدیم فایراسپرایت به یک دفتر بسیار بزرگ جدید منتقل شده است که به‌صورت پیاده فقط سه دقیقه تا دفتر فعلی‌اش فاصله دارد. به مناسبت این انتقالِ فضای کاری، استودیوی نام‌برده در مقاله‌ای در وب‌سایت رسمی خود نوشت:

این استودیو هم‌اکنون بیش از ۲۵۰ عضو دارد و دفتر جدید نیز مکانی کاملاً بازسازی شده است که طبق گفته فایراسپرایت، قبلاً از آن به عنوان کتابخانه، کسب و کارهای دریایی، موزه و اتاق خبر استفاده می‌شد. بنابر گزارش‌ منتشر شده از Invest Liverpool، این مجتمع که قرارداد اجاره آن تا سال ۲۰۳۲ بسته شده است، بزرگ‌ترین اجاره در لیورپول محسوب می‌شود.

فایراسپرایت (Firesprite)، استودیویی که گفته می‌شود در حال حاضر روی ریبوت سری Twisted Metal کار می‌کند، از دفتر جدید خود رونمایی کرده است.

منتقل شدن به دفتر جدیدمان، برای فایراسپرایت قدمی قابل‌توجه در راستای کمک به تحقق چشم‌اندازمان برای تبدیل شدن به موتورخانه‌ خلاقیت در میان خانواده استودیوهای پلی استیشن محسوب می‌شود.

تبلیغات