استودیو Team Ninja به شایعات اخیر واکنش نشان داد

این بیانیه پس از گزارش‌های مطبوعات کره‌ای مبنی بر اینکه استودیو در جریان ارائه G-Star 2022 به هر دو بازی اشاره کرده است، منتشر شد. طبق گزارش سایت کره ای Inven، رئیس استودیو، فومیهیکو یاسودا (Fumihiko Yasuda) گفته است که استودیو در حال بررسی احیای فرنچایزهای Ninja Gaiden و Dead or Alive در طول پنل G-Star بود.

مانند بسیاری از طرفداران وفادارمان، ما هم برای بازگشت این عناوین دوست داشتنی هیجان‌زده هستیم. زمانی که روزش فرا برسد، قطعا به‌روزرسانی‌های مدنظر را به شما ارائه خواهیم داد.

در حالی که Dead or Alive آخرین نسخه اصلی خود را فقط سه سال پیش منتشر کرد، طرفداران Ninja Gaiden خیلی بیشتر منتظر یک نسخه جدید بوده‌اند. این سری اکشن-ماجراجویی تکمو (Tecmo)، از سال 2012 و Ninja Gaiden 3، هیچ قسمت جدیدی دریافت نکرده است. فومیهیکو یاسودا که طراح مراحل Ninja Gaiden 2 و کارگردان قسمت سوم این مجموعه بوده است، علنا تمایل خود را برای احیای این مجموعه بارها اعلام کرده است.

در مصاحبه‌ای که در ژانویه 2021 انجام شد، یاسودا گفت که هیچ برنامه‌ای برای قسمت جدید سری Ninja Gaiden ندارد، اما تمایل خود را برای بازگشت به این مجموعه اعلام کرد. سپس در اوایل سال جاری، او گفت که برای توسعه بازی جدید Ninja Gaiden، همه شرایط باید هماهنگ باشند. تیم نینجا در حال حاضر قصد دارد دو بازی اکشن را در سال 2023 منتشر کند. Wo Long: Fallen Dynasty با الهام از فئودال چین و Rise of the Ronin، انحصاری پلی استیشن 5، از جمله این بازی‌ها هستند.


منبع: https://gamefa.com/888753/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88-team-ninja-%D8%A8%D9%87-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%D8%A7%DA%A9%D9%86%D8%B4-%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7/

با این حال، تیم نینجا با تکمیل نظرات رئیس شرکت، گفت که هیچ جزئیات یا اطلاعات خاصی برای به اشتراک گذاشتن وجود ندارد. بازی‌های Dead or Alive و Ninja Gaiden هر دو جزو فرنچایزهای قدیمی تیم نینجا هستند. ناگفته نماند که وقتی در مورد توسعه پروژه‌های گذشته و آینده صحبت می‌کنیم، نمی‌توان از آن‌ها نام نبرد. با این حال، در حال حاضر هیچ جزئیات یا اطلاعاتی برای به اشتراک گذاشتن هر یک از این فرنچایزها وجود ندارد.

تام لی (Tom Lee) اذعان کرد:

تبلیغات

تیم نینجا (Team Ninja) شفاف‌سازی کرد که با وجود اشتیاق برای ساخت نسخه جدید Ninja Gaiden یا Dead or Alive، اما خبری برای طرفداران وجود ندارد.