اسپنسر: حاضریم مدت تعهد پیشین خود مبنی بر ارائه CoD روی پلی استیشن را افزایش دهیم

نظر شما در این باره چیست؟

Ezio Auditore da FirenzeM2Cian


منبع: https://gamefa.com/886754/phil-spencer-says-hes-open-to-committing-to-sony-that-cod-will-stay-on-playstation-longer-term/

این ایده که ما قراردادی را بنویسیم و در آن کلمۀ «همیشگی» را لحاظ کنیم، کمی احمقانه است. اما پذیرای یک تعهد با مدت زمانی بیشتر هستیم؛ مقدار زمانی که سونی و سازمان‌های تنظیم بازار با آن موافق باشد. با این موضوع هیچ مشکلی نداریم. ما فکر می‌کنیم تا زمانی که پلیرها خواهان CoD روی پلتفرم پلی استیشن باشند، ما این فرنچایز را دسترس آن‌ها قرار خواهیم داد و این یک تهدید رقابتی برای پلی استیشن نیست، بلکه نگاهی واقع‌بینانه به قضیه محسوب می‌شود.

Call of Duty Modern Warfare 2 عملکرد فوق‌العاده‌ای روی پلی استیشن و ایکس باکس داشته است. بازی بعدی، بعد از آن، بعد از آن، بازی بعد و بعد و بعد از آن همگی به صورت Native به این پلتفرم‌ها خواهند آمد و نیازی به اشتراک گیم پس هم نیست. سونی مجبور نخواهد شد تا گیم پس را بپذیرد. ما قصد داریم Call of Duty را به پلی استیشن بیاوریم و هیچ نیت شومی در کار نیست.

میزبان پادکست در ادامه به این موضوع اشاره کرد که شاید ارائۀ بازی به صورت ابری راه حلی برای این قضیه باشد. اسپنسر در پاسخ گفت:

تبلیغات

اگر آن‌ها Call of Duty را در قالب استریم بخواهند، می‌توانیم این کار را هم انجام دهیم، درست به مانند رویکردی که در قبال کنسول‌های خودمان پیش گرفته‌ایم. به صورت سنتی نیز بازی را در دسترس آن‌ها قرار می‌دهیم.

فیل اسپنسر، رئیس بخش گیمینگ مایکروسافت، در مصاحبۀ اخیر خود اعلام کرد که حاضر است مدت زمان تعهد پیشین خود مبنی بر عرضۀ CoD روی پلی استیشن را افزایش دهد.

در گفت‌وگویی با پادکست Decoder از وبسایت The Verge، فیل اسپنسر (Phil Spencer) توضیح داد که ایکس باکس حاضر است تعهد قبلی مبنی بر انتشار Call of Duty روی پلتفرم پلی استیش در بازه‌ای بلند مدت را افزایش دهد. وی در این باره چنین گفت: