اسپویل‌های God of War Ragnarok باعث ناراحتی و عصبانیت سانتا مونیکا شده است

مت سوفوس (Matt Sophos)، کارگردان روایت بازی، در توییت خود نوشت:


تبلیغات

کوری بارلاگ (Cory Barlog)، کارگردان نسخۀ 2018 و تهیه‌کنندۀ Ragnarok، در این باره توییت زیر را منتشر کرد:

اعضای استودیوی سانتا مونیکا به اسپویل‌های داستانی و گیم‌پلی بازی مورد انتظار God of War Ragnarok واکنش نشان دادند؛ اتفاقی که طرفداران بازی را نیز ناراحت کرده است.

بازی God of War Ragnarok در تاریخ 18 آبان (9 نوامبر) امسال برای PS4 و PS5 در دسترس قرار خواهد گرفت.


منبع: https://gamefa.com/881949/santa-monica-is-furious-about-god-of-war-ragnarok-leaks-and-spoils-all-over-internet/

گیمفا پیش از این نیز اخطار اسپویل را به مخاطبین خود داده بود. ما متذکر شدیم که برای مدتی از صفحات اجتماعی مثل ردیت God of War، توییتر و یوتیوب فاصله بگیرید. در مرحلۀ اول، فقط 50 ثانیه گیم‌پلی فاش شد، اما حالا چندین اتفاق مهم روایی و داستان نیز لو رفته است که مطمئناً نباید آن‌ها را پیش از تجربۀ بازی بخوانید، ببینید یا بشنوید.

می‌دونید چیه؟ الآن دارم مزایای این که تنها فایل نصب روی دیسک انتقال داده بشه رو درک می‌کنم. یک خرده‌فروشی چند روز پیش قانون‌شکنی کرده و بازی رو زودتر فروخته. این بسیار ناامید کننده است. از تمامی کسانی که قصد داشتند یک تجربۀ تازه داشته باشند و حالا باید از اسپویل‌ها دوری کنند، عذرخواهی می‌کنم. این خیلی احمقانه است که شما باید این کار را انجام دهید. این روشی نبود که سانتا مونیکا قصد انتقال تجربه را داشت.

مدتی از رسانه‌های اجتماعی مانند ردیت و یوتیوب دور باشید، مگر این که به قابلیت Mute کردن و بلاک کردن افراد روی پلتفرم‌های مختلف اطمینان دارد. من بسیار متاسفم اگر بازی برای کسی اسپویل شده است. ما خیلی تلاش کردیم تا این بازی غافلگیرکننده و تازه به دست شما برسد.