اشاره اوون ویلسون به زمان پخش فصل دوم سریال Loki

منبع: ComingSoon

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول با وجود تمام کاستی‌ها اما میزبان پخش یکی از جذاب‌ترین سریال‌های تاریخ MCU به نام Loki (لوکی) بود که شخصیت کانگ فاتح را به مخاطبین معرفی نمود. مسئله‌ای که سبب شده تا انتظارات از فصل دوم آن افزایش چشمگیری داشته باشد. فصلی که می‌تواند بیش از پیش به موضوع جهان‌های موازی و تهدیدات نسخه‌های مختلف کانگ فاتح بپردازد.

با توجه به وقایع سومین فیلم مرد مورچه‌ای، باید دید که در فصل دوم سریال مورد انتظار Loki تهدید جهان‌های موازی به چه سمت و سویی کشیده خواهد شد.

اوون ویلسون که هنرنمایی تماشایی را از خود در فصل نخست به نمایش گذاشته بود، در مصاحبه جدید خود به صحبت درباره فصل دوم پرداخته است.

آن‌ها بخش‌هایی از فصل دوم سریال لوکی را با حضور من، تام هیدلستون و جاناتان میجرز فیلم‌برداری کرده‌اند و فکر می‌کنم که این سریال برای پخش در پایان تابستان و نزدیک ماه سپتامبر آماده باشد.

فصل نخست این سریال در سال ۲۰۲۱ از طریق سرویس دیزنی‌پلاس در دسترس مخاطبین قرار گرفت و حال با آغاز فاز پنجم دنیای سینمایی مارول و پس از وقفه‌ای ۲ ساله می‌توانیم شاهد پخش فصل دوم آن باشیم. فصلی که بنا به گفته‌های سازندگانش، شامل صحنه‌های بیشتری حول محور کانگ با هنرنمایی جاناتان میجرز خواهد بود.

تبلیغات

اوون ویلسون در صحبت‌های جدید خود به تاریخ پخش فصل دوم سریال مورد انتظار Loki اشاره کرده است.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/923574/loki-season-2-release-date-window-given-by-owen-wilson/