اضافه‌شدن ویژگی مورد تقاضای The Witcher 3 طرفداران را غافلگیر کرد


شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) با انتشار نسخۀ نسل نهمی The Witcher 3، ویژگی‌ای کوچک و در عین حال به‌شدت مورد انتظار را به بازی افزوده است.

چند روز پیش، بالاخره عنوان تحسین‌برانگیز و پرفروش‌ترین اثر نقش آفرینی، The Witcher 3، به کنسول‌های نسل جدید، یعنی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس، راه یافت. آپدیت مذکور ویژگی‌های تازۀ زیادی را به بازی افزوده است، از جمله ویژگی کیفیت زندگی (Quality-of-Life) و دیگر مواردی که طرفداران از زمان عرضۀ این بازی به‌دفعات خواستار اضافه‌شدن آن‌ها بودند.

به‌عنوان مثال، از زمان انتشار بازی، اکثر بازیکنان دوست داشتند که بتوانند Roach، اسب باوفای گرالت (Roach)، را نوازش کنند؛ و بعد از انتشار Red Dead Redemption 2 که به‌خوبی این ویژگی را به نمایش گذاشت، تقاضای برای دیدن آن در بازی The Witcher 3 بیشتر شد. خوشبختانه، بالاخره این اتفاق برای بازی The Witcher 3 افتاد.

تبلیغات

پاسخ این موضوع که چرا زودتر از این‌ها شاهد افزودن ویژگی مذکور نبودیم، مشخص نیست، اما بعد از انتشار گسترش‌دهنده‌های Hearts of Stone و Blood and Wine، هیچ دلیلی وجود نداشت برای این‌که توسعه‌دهندگان دوباره به سراغ آن برگردند و پیش از یک نسخۀ «نسل جدید»، این ویژگی را به آن اضافه کنند.

راهکار نوازش این اسب دوست‌داشتنی، به‌نوعی پنهان است و هیچ اعلان یا کلید به‌خصوصی برای انجام آن نمایش داده نمی‌شود؛ برای این کار باید دکمه پرش را در نزدیکی Roach نگه دارید تا آن عشق و علاقه‌ای که سزاوارش است را به او هدیه دهید. در حال حاضر، مشخص نیست که آیا ویژگی مذکور برای نسخۀ پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ نیز در دسترس قرار دارد یا خیر.

شما کدام ویژگی جدید نسخۀ نسل نهمی The Witcher 3 را بیشتر از همه می‌پسندید؟


منبع: https://gamefa.com/896612/%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%88%DB%8C%DA%98%DA%AF%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%D8%A7%DB%8C-the-witcher-3-%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8%AF%D8%A7/