اطلاعاتی از انیمیشن Kung Fu Panda 4 منتشر شد

تبلیغات

طرفداران پاندای کونگ‌فوکار پس از سال‌ها می‌توانند شاهد اطلاعاتی حول محور Kung Fu Panda 4 باشند.

آخرین‌بار در سال ۲۰۱۶ بود که شاهد اکران انیمیشن سینمایی Kung Fu Panda 3 (پاندای کونگ‌فوکار ۳) به کارگردانی جنیفر یو نلسون بودیم. اثری که موفق شد تا به فروشی ۵۲۱ میلیونی دست پیدا کرده و نظر مثبت مخطابینش را در پی داشته باشد. از آن زمان تاکنون بحث ساخت دنباله آن مطرح بوده که تاکنون هیچ اقدامی جدی حول محور آن صورت نگرفته است.

حال با گذشت ۷ سال به نظر می‌رسد که طرفداران پاندای کونگ‌فوکار دوست‌داشتنی بالاخره می‌توانند شاهد ساخته شدن Kung Fu Panda 4 باشند. زیرا جک بلک با حضور در سینماکان ۲۰۲۳ حول محور این پروژه به صحبت پرداخته و اطلاعاتی از آن را با مخاطبین به اشتراک گذاشته است.

انیمیشن‌های محبوب Kung Fu Panda از آغاز کار خود در سال ۲۰۰۸ سعی داشتند تا به مفاهیمی همچون راستی، قهرمان‌پروری و صداقت پرداخته و مخاطبین را با وقایعی آموزنده و جذاب سرگرم نمایند. جک بلکد اعتقاد دارد که این مسئله در Kung Fu Panda 4 به اوج خود رسیده و بینندگانش را شوکه خواهد کرد.

طبق صحبت‌های جک بلک، Kung Fu Panda 4 روایت‌گر پویی است که محل زندگی خود را ترک نموده تا ماجراجویی جدیدی را در شهری بزرگ تجربه نماید. شهری که یک شخصیت اهریمنی قدرتمند در انتظار پو است تا وی را نابود کند. شخصیتی که می‌تواند دشمنان پیشین پو را زنده کرده و آن‌ها را به مقابله با وی بفرستد. در این نیز نیز پاندای کونگ‌فوکار که می‌داند زمان چندانی را برای زندگی در اختیار ندارد، سعی می‌کند تا جایگزینی قدرتمند و ارزشمند را برای خود تعیین کرده تا صلح و آرامش را برای مردمش پدید بیاورد.

باید صبر کنیم و ببینیم که استودیو انیمیشن‌سازی دریم‌ورکس چه برنامه‌ای برای اکران Kung Fu Panda 4 خواهد داشت.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/933169/heres-what-kung-fu-panda-4-is-all-about/