اطلاعاتی از فصل دوم سریال Wednesday منتشر شد

مدیر اجرایی کمپانی نتفلیکس از وضعیت تمدید فصل دوم سریال Wednesday گفته است.

با وجود این که احتمال دارد پیش‌بینی‌هایی از صحبت‌های من صورت گرفته باشد اما حقیقتاً باید بگویم که در حال حاضر هیچ چیزی برای تایید شدن وجود ندارد. بنده شخصاً به آینده سریال Wednesday خوشبین هستیم و فعلاً در همین حد می‌توانم صحبت کنم.

اقتباس جدید تیم برتون از مجموعه داستان‌های خانواده آدامز باعث خلق سریالی تحت عنوان Wednesday (ونزدی) با هنرنمایی تماشایی جنا اورتگا شده که فصل نخست آن تمامی رکوردهای سرویس استریم نتفلیکس را جابجا کرده است. مسئله‌ای که سبب شده تا زمزمه‌های ساخت فصل دوم آن به گوش برسد.

تنها 2 الی 3 هفته از پخش این سریال گذشته و ما در وسط یک رویداد فرهنگی بسیار بزرگی هستیم که تمام شبکه‌های اجتماعی را در بر گرفته است. اتفاقی که در سرویس نتفلیکس به وقوع پیوسته، یک شگفتی بزرگ می‌باشد که بخش عمده‌ای از این موفقیت به سبب هنرنمایی تماشایی تک تک بازیگران این سریال بوده است.

تبلیغات

او همچنین شیوه بازاریابی و تبلیغات صورت گرفته برای این سریال را مورد ستایش قرار داد و از تیم پشت صحنه قدردانی کرد.

با توجه به موفقیت بی‌سابقه و درخشان سریال Wednesday و حماسه‌ای که تیم برتون در سرویس استریم نتفلیکس رقم زده است، بعید به نظر می‌رسد که کمپانی نتفلیکس در ساخت فصل دوم این سریال تعللی انجام دهد. با این حال باید برای انتشار اخبار بیشتر حول محور این مجموعه جدید صبر کرد و دید که ماجراجویی خانواده آدامز به چه سمت و سویی کشیده خواهد شد.

این سریال کمدی، ترسناک و ماوراء طبیعی که دوران نوجوانی ونزدی آدامز و وقایع غافلگیر کننده‌ای که او با آن‌ها مواجه شده را به تصویر کشیده است، تاکنون بیش از 1 میلیارد ساعت از سوی مخاطبین مورد تماشا قرار گرفته و به دومین سریال محبوب انگلیسی‌زبان تاریخ سرویس نتفلیکس بدل گشته است.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/896496/wednesday-netflix-exec-discusses-prospective-season-2-renewal/

پیتر فریدلندر که به عنوام مدیر اجرایی سریال‌های کانادایی و آمریکایی کمپانی نتفلیکس را بر عهده دارد، در تازه‌ترین مصاحبه با خبرگزاری ورایتی به زمزمه‌ها برای ساخت فصل دوم این سریال واکنش نشان داده است.