اطلاعاتی از وضعیت فیلم Dead Space منتشر شد

او همچنین به ریمیک نسخه اول این بازی اشاره کرد و فاش کرد که برای تجربه آن لحظه شماری می‌کند. اثری که به زودی در دسترس طرفداران ژانر وحشت و بقا قرار خواهد گرفت.

من عاشق بازی‌های ویدیویی هستیم و عناوین بسیاری را در این صنعت تجربه کرده‌ام. در گذشته اشاره کرده بودم که برای ساخت اقتباسی سینمایی از Dead Space بسیار مشتاق هستم؛ با این حال آن‌ها از من برای هدایت این پروژه درخواستی نداشته‌اند و گمان می‌کنم که کارگردان دیگری بر سر پروژه حضور خواهد یافت. تا زمانی که آن‌ها از من چنین درخواستی نداشته باشند، من این کار را نخواهم کرد.

تبلیغات

یکی از پروژه‌هایی که برای سال‌ها زمزمه ساخت اقتباسی سینمایی از آن مطرح بوده است، Dead Space (فضای مرده) نام دارد که خالق آثاری همچون Halloween (هالووین) و The Thing (موجود) یعنی جان کارپنتر شخصاً برای هدایت کارگردانی آن ابراز علاقه کرده بود. حال نیز در جریان تازه‌ترین مصاحبه خود نسبت به وضعیت ساخت این اقتباس به صحبت پرداخته است:

جان کارپنتر اطلاعاتی از وضعیت ساخت فیلم ترسناک Dead Space را به اشتراک گذاشته است.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/903901/dead-space-movie-is-in-the-works-according-to-john-carpenter/

ساخت اقتباس از بازی‌های ویدیویی همچنان با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد؛ از چنین اقتباس‌هایی می‌توان به سریال The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) اشاره کرد که فصل نخست آن با واکنش‌های بسیار مثبتی روبرو شده و لقب “بهترین اقتباس از بازی‌های ویدیویی” را از آن خود کرده که به زودی پخش آن از سوی شبکه HBO آغاز خواهد شد.

با توجه به ساخت نسخه تماماً بازسازی شده Dead Space قطعاً کمپانی EA برنامه‌های بزرگی برای این فرنچایز خواهد داشت که ساخت اقتباسی سینمایی از آن می‌تواند یکی از گزینه‌هایی باشد که باید به زودی انتظار انتشار اطلاعاتی حول محور آن را داشته باشیم. با این حال امید می‌رفت که کارگردان بزرگ و صاحب سبکی همچون جان کارپنتر سکان هدایت آن را بر عهده بگیرد که به نظر می‌رسد شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

منبع: Gamingbolt