اطلاعات جدیدی از بازی Star Wars Jedi: Survivor منتشر شد

تبلیغات

اکتشاف و کاوش در Star Wars Jedi: Survivor نسبت به نسخه Fallen Order گسترده شده و پاداش‌های بیشتری را برای بازیکنان در نظر می‌گیرد. همچنین آیتم‌های تزئینی شامل لباس‌ها و مدل موهای شخصیت اصلی نیز در این نسخه متنوع هستند.

بازی Star Wars Jedi: Survivor در تاریخ 8 اردیبهشت 1402 (28 آوریل 2023) برای کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و همچنین پلتفرم PC منتشر خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/917127/new-star-wars-jedi-survivor-details-revealed-features-open-world-connected-with-linear-areas/

از طرف دیگر، قابلیت رام کردن برخی موجودات و سوار شدن بر آن‌ها در Star Wars Jedi: Survivor وجود دارد. همچنین شخصیت اصلی به برخی از مکانیک‌های جدید پیمایش دسترسی دارد که به طبیعی‌تر و شهودی‌تر کردن اکتشاف کمک می‌کند. او دارای تعدادی مهارت جدید است که برای بالا رفتن و عبور از شکاف‌های بزرگ‌تر زنجیره‌ای کمک‌کننده هستند. مدتی پیش نیز تایید شد که این بازی از ویژگی قطع عضو برخوردار است.

طبق این پیش نمایش، Star Wars Jedi: Survivor دارای یک نقشه جهانی است که به طور مستقیم با نقاط سفر سریع (Fast Travel) و نشانگرها برای مناطق ناشناخته طراحی شده است.

پیش از این، استیگ آسموسن (Stig Asmussen)، کارگردان Star Wars Jedi: Survivor طی مصاحبه‌ای، جزئیات جدیدی در مورد داستان و مکانیزم گیم‌پلی این بازی را ارائه داد. دارای مجموعه‌ای از موضع گیری‌های مبارزه‌ای جدید است که کال کستیس (Cal Kestis)، پروتاگونیست باز می‌تواند از آن‌ها استفاده کند. در مجموع پنج موضع مبارزه‌ای برای بازیکنان وجود دارد که می‌توانند از یکی از آن‌ها بهره ببرند. به گفته آسموسن، سودمندی هر موضع بستگی به دشمنی دارد که در مقابل آن قرار دارید. استفاده از انواع خاصی از موضع‌گیری‌ها در برابر انواع خاصی از دشمنان مفیدتر است و این به بازیکن بستگی دارد که با شکست دفاع دشمنان و کشف بهترین سلاح انتخابی برای هر نوع برخورد جنگی، متوجه آن شود.

اخیراً اطلاعات جدیدی از بازی مورد انتظار Star Wars Jedi: Survivor منتشر شده است که نشان می‌دهد این اثر اکشن ماجراجویی از یک جهان باز گسترده بهره می‌برد که به مناطق خطی متصل است.

وب‌سایت IGN به تازگی یک پیش نمایش ویدیویی از Star Wars Jedi: Survivor را ارائه داده است که در آن مشخص شد که این بازی دارای یک جهان باز گسترده است که به مناطق کوچک‌تر و خطی‌تر مرتبط می‌شود. همچنین این اثر دارای معابد معمایی به سبک عنوان Zelda: Breath of the Wild خواهد بود که بازیکنان می‌توانند به کاوش آن‌ها بپردازند.