اطلاعات جدیدی از فصل دوم Reacher منتشر شد


در تازه‌ترین اطلاعات منتشر شده از فصل دوم سریال Reacher شاهد معرفی بازیگران جدید و زمان شروع فیلم‌برداری می‌باشیم.

فصل نخست مجموعه تلویزیونی Reacher با هنرنمایی آلن ریچسون (Alan Ritchson) که پخش خود را از طریق سرویس آمازون پرایم آغاز کرده بود، با استقبال گسترده‌ای از سمت مخاطبین روبرو شد و همین مسئله باعث گشت تا کمپانی آمازون ساخت فصل دوم آن را در دستور کار قرار دهد.

حال نیز طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده، در کنار باقی بازیگرانی که از فصل نخست در این سریال حضور داشته‌اند، شاهد نقش آفرینی شان سیپس (Shaun Stipos)، سریندا سوان (Serinda Swan)، فردیناند کینگزلی (Ferdinand Kingsley) و روری کوچرین (Rory Cochrane) در فصل دوم خواهیم بود.

فصل نخست این سریال از کتاب اول این مجموعه به نام Killing Floor اقتباس شده بود و طبق گزارش سازندگان، در فصل دوم از کتاب یازدهم به نام Bad Luck and Trouble اقتباس می‌شود. این مسئله باعث خواهد شد تا در فصل دوم بیش از پیش با گذشته جک ریچر و انتقام‌جویی وی آشنا شویم و شخصیت‌هایی که در گذشته وی حضور داشته‌اند، در فصل دوم حضور چشم‌گیری خواهند داشت.

تبلیغات

همچنین سازندگان سریال به صورت رسمی اعلام کرده‌اند که فیلم‌برداری فصل دوم در پایان این ماه آغاز شده و تا زمان نامشخصی از سال 2023 ادامه خواهد داشت.

هنوز هیچ تاریخ پخشی برای فصل دوم Reacher در نظر گرفته نشده با این حال می‌توان انتظار داشت که در اواسط سال 2023 شاهد پخش آن از سوی سرویس آمازون پرایم باشیم.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/870577/reacher-season-2-adds-serinda-swan-ferdinand-kingsley-and-more-to-cast/