اطلاعات جدیدی از فیلم Ballerina با هنرنمایی آنا د آرماس منتشر شد

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/904234/john-wick-spin-off-ballerina-to-film-action-sequence-in-prague/

مجموعه‌ فیلم‌های John Wick (جان ویک) به حدی از موفقیت و سودآوری دست پیدا کرده‌اند که شاهد گسترش جهان سینمایی آن از طریق ساخت آثار مختلف سینمایی و تلویزیونی هستیم. یکی از این آثار فیلم Ballerina (بالرین) نام دارد که برای نخستین‌بار در فیلم جان ویک 3 به آن‌ اشاره شده است.

تبلیغات

هنوز هیچ تاریخ اکرانی برای فیلم Ballerina در نظر گرفته نشده است. با این حال طرفداران این دنیای سینمایی می‌توانند در تاریخ 24 مارس (4 فروردین 1402) شاهد اکران فیلم John Wick: Chapter 4 در سینماهای سراسر جهان باشند.

منبع: کولایدر

اطلاعات جدیدی از محل فیلم‌برداری برخی از سکانس‌های پروژه سینمایی Ballerina منتشر شده است.

حال طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده، مشخص شده که فیلم‌برداری برخی از سکانس‌های اکشن این فیلم در پایتخت کشور جمهوری جک یعنی پراگ جریان خواهد داشت. شهری زیبا و تاریخی که می‌تواند بستری برای قتل‌عام‌های آدمکش جدید این فرنچایز محبوب سینما باشد.

این فیلم که بین جان ویک 3 و 4 به وقوع خواهد پیوست، روایت‌گر زن آدمکشی می‌باشد که به دنبال عاملان قتل‌عام خانواده‌اش بوده و وقایعی هیجان‌انگیز و خونین را رقم می‌زند؛ وقایعی که پای خود شخص جان ویک را نیز به داستان باز می‌کند.

این فیلم که توسط لن وایزمن کارگردانی شده و شی هتن، لن وایزمن و امرالد فنل نگارش فیلم‌نامه آن را بر عهده داشته‌اند، از بازیگرانی همچون آنا د آرماس، ایان مک‌شین و کیانو ریوز بهره خواهد برد.