اطلاعات جدیدی از فیلم Hobbs & Shaw 2 منتشر شد

او همچنین فاش کرد که پس از موفقیت فیلم نخست، آن‌ها در تلاش بودند تا پروژه فرعی دیگری را با حضور کوین هارت و رایان رینولدز تهیه نمایند؛ دو شخصیتی که حضوری جذاب ولی کوتاه در Hobbs & Shaw را رقم زده بودند.

پس از مدت‌ها انتظار بالاخره اطلاعات جدیدی از وضعیت فیلم Hobbs & Shaw 2 منتشر شده است.

منبع: Comingsoon

Jim Hawkins


منبع: https://gamefa.com/894526/fast-furious-producer-gives-hobbs-shaw-2-update/

در سال 2019 فرنچایز Fast & Furious (سریع و خشمگین) میزبان اکران نخستین پروژه فرعی خود تحت عنوان Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (سریع و خشمگین تقدیم می‌کند: هابز و شاو) با هنرنمایی دوئین جانسون و جیسون استاتهام بود که فروشی بیش از 750 میلیون دلار را در گیشه به ثبت رساند.

تبلیغات

با وجود پتانسیل‌های بالایی که این فیلم از خود نشان داده بود اما از آن زمان تاکنون هیچ اطلاعاتی از دنباله آن در دسترس مخاطبین قرار نگرفته است. با این حال کلی مک‌کورمیک که به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان فیلم Violent Night (شب خشونت‌آمیز) شناخته می‌شود، به صحبت درباره دنباله احتمالی فیلم Hobbs & Shaw 2 پرداخته و اعلام کرده که او و همسرش دیوید لیچ، علاقه بسیاری برای ساخت این دنباله دارند. البته که تا به الان هیچ صحبت رسمی‌ای حول محور ساخت این پروژه به میان نیامده است.

با توجه به صحبت‌های این تهیه‌کننده، به نظر می‌رسد که هیچ برنامه معینی برای ساخت Hobbs & Shaw 2 تا به الان برنامه‌ریزی نشده و باید تا آینده‌ای نامعلوم برای روشن شدن تکلیف همکاری دوباره دوئین جانسون و جیسون استاتهام صبر نمود. با توجه به این که تمام توجهات بر روی پروژه Fast X (فست اکس) معطوف شده است، احتمالاً باید تا زمان اکران آن صبر کرد و دید که چه اتفاقی برای Hobbs & Shaw 2 به وقوع خواهد پیوست.