اطلاعات جدیدی از وضعیت آینده دنیای سینمایی دی‌سی منتشر شد

دیروز با بن افلک بابت حضور او در دنیای سینمایی دی‌سی صحبت کردم. او علاقه دارد تا کارگردانی یک پروژه را بر عهده بگیرد؛ مسئله‌ای که ما نیز خواهان آن هستیم. او قطعاً سکان هدایت یکی از پروژه‌های جدید ما را بر عهده خواهد داشت، با این حال هنوز پروژه مناسب او را پیدا نکرده‌ایم.

همچنین با توجه به این که بتمن به تصویر کشیده شده توسط بن افلک نیز کنار گذاشته خواهد شد اما جیمز گان اعلام کرده که علاقه دارد تا با وی برای کارگردانی پروژه‌ای در دنیای سینمایی دی‌سی همکاری داشته باشد؛ این همکاری می‌تواند به کارگردانی پروژه اختصاصی و جدید سوپرمن نیز منتهی شود.

دنیای سینمایی دی‌سی با مدیریت جیمز گان میزبان تغییرات گسترده‌ای می‌باشد که قطعاً به مذاق تمام طرفداران دی‌سی خوش نخواهد آمد.

او در صفحه توییتر خود و در واکنش به سوال یکی از طرفداران حول محور آینده بن افلک در دنیای سینمایی دی‌سی، اعلام کرد که:

در هر حال جیمز گان فردی باتجربه و قابل اعتماد بوده و قطعاً تصمیمات وی بهترین گزینه‌ای است که می‌تواند دنیای سینمایی دی‌سی را از این آشفتگی نجات دهد. باید صبر کرد و دید که این فرنچایز به چه سمت و سویی کشیده شده و چه بازیگری ایفای نقش دوران جوانی سوپرمن را بر عهده خواهد گرفت.

یک ماه پیش شاهد بازگشت هنری کویل در قامت آخرین پسر از سیاره کریپتون در صحنه پس از تیتراژ فیلم Black Adam (بلک آدام) بودیم که باعث خوشحالی تمام طرفداران دی‌سی شده بود. با این حال همین امروز طی خبری ناامید کننده شاهد کناره‌گیری همیشگی هنری کویل از نقش سوپرمن بوده تا دنیای سینمایی دی‌سی پس از فیلم The Flash (فلش) دچار یک بازسازی اساسی بشود.

منبع: کولایدر و هالیوود ریپورتر

زمین 52


منبع: https://gamefa.com/895650/james-gunn-wants-ben-affleck-to-direct-a-dc-film-we-just-have-to-find-the-right-project/

جیمز گان فعلاً مشغول نگارش فیلم‌نامه اثر جدید سوپرمن بوده و هنوز هیچ بازیگر یا کارگردانی برای این پروژه در نظر گرفته نشده است. با این حال فیلم جدید سوپرمن سرگذشت اولیه او را به تصویر نخواهد کشید و مستقیماً به دوران زندگی او در روزنامه دیلی پلنت می‌پردازد.

علی‌رغم این که کناره‌گیری هنری کویل قطعاً به مذاق تمام طرفداران دی‌سی خوش نخواهد آمد اما جیمز گان برنامه‌های بزرگی برای شخصیت سوپرمن دارد. زیرا او قصد دارد تا در دنیای سینمایی جدید دی‌سی که تحت عنوان DCU شناخته می‌شود، سوپرمن جوانی را به تصویر کشیده و بر روی سال‌های نخست او از تبدیل شدن به قدرتمندترین ابرقهرمان جهان تمرکز داشته باشد.

آن‌ها در کنار این مسئله به صحبت با هنری کویل پرداخته‌اند تا بلکه بتوانند نظر مثبت وی را برای احتمال نقش‌آفرینی شخصیت دیگری جلب نمایند. مسئله‌ای که هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

بن افلک پس از آن که در سال 2016 و با فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) به دنیای سینمایی دی‌سی زیر نظر زک اسنایدر پیوست، قصد داشت تا در کنار ایفای نقش بتمن، کارگردانی پروژه اختصاصی او را نیز بر عهده بگیرد. با وجود این که سال‌ها از آن زمان گذشته و احتمالاً دنیای سینمایی فعلی دی‌سی به زودی به خاطرات خواهد پیوست اما جیمز گان می‌تواند از پتانسیل‌های کارگردانی وی برای خلق یک پروژه ابرقهرمانی منحصر به فرد بهره ببرد.

تبلیغات