اطلاعات غیررسمی جدیدی از فیلم Cruella 2 منتشر شد

طبق تازه‌ترین گزارش غیررسمی منتشر شده، فیلم Cruella 2 احتمالاً اثری در ژانر موزیکال با هنرنمایی تیلور سوئیفت خواهد بود.

حال طبق تازه‌ترین گزارشات غیررسمی منتشر شده، فیلم Cruella 2 یک اثر در ژانر موزیکال خواهد بود که با توجه به هنرنمایی اما استون در فیلم تحسین شده La La Land می‌تواند تصمیمی منطقی جلوه نماید. این گزارش همچنین فاش نموده که تیلور سوئیفت (Taylor Swift) ستاره مشهور موسیقی پاپ، در حال رایزنی برای ایفای نقش مقابل کروئلا می‌باشد که به یک رویارویی منجر خواهد شد.

منبع: مووی‌وب


منبع: https://gamefa.com/864312/cruella-2-rumored-to-be-a-musical-taylor-swift-wanted-to-co-star-with-emma-stone/تبلیغات

فیلم Cruella با هنرنمایی تماشایی اما استون (Emma Stone) یکی از شگفتی‌های سال 2021 بود که به سبب موفقیتی که کسب نمود، کمپانی دیزنی را برای ساخت دنباله‌اش مشتاق کرد. دنباله‌ای که روایت‌گر زندگی جدید کروئلا د ویل بوده و برگرفته از داستان مشهور 101 سگ خالدار در سال 1996 می‌باشد.

با توجه به محبوبیت ژانر موزیکال در طی چند سال گذشته که حتی دنباله جوکر تحت عنوان Joker: Folie à Deux نیز با این حال و هوا ساخته خواهد شد، می‌توان اطلاعات فاش شده را واقعی پنداشت. در هر حال مراسم D23 به زودی برگذار خواهد شد تا دیزنی از پروژه‌های پیش روی خود پرده‌برداری نماید. Cruella به خاطر سبک و روایتی که ارائه کرده بود، به عنوان جوکر کمپانی دیزنی تصور شد که دنباله آن نیز می‌تواند پیروی راه دنباله جوکر بوده تا بتوانیم شاهد رقابتی جذاب بین دو اثر نام برده شده باشیم.