اعضای کلیدی سابق Forza Horizon استودیوی جدیدی را تأسیس کردند

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902902/%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82-forza-horizon-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA/

آقای هریندر سانگها (Harinder Sangha)، یکی از رؤسای سابق سومو دیجیتال (Sumo Digital)، به‌عنوان مدیر ارشد عملیاتی تیم موریک و تام بوچر (Tom Butcher)، تهیه‌کنندۀ ارشد سابق پلی گراوند، نیز در نقش تهیه‌کنندۀ اجرایی این تیم قرار گرفته‌اند.

در بیانیۀ آغاز به کار این تیم گفته شده است که بودجۀ هنگفتی جمع‌آوری کرده‌اند و بازی اول‌ آن‌ها عنوانی جهان آزاد ویژه برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی خواهد بود. اما اعلام نشده است که این اثر در ژانر مسابقه‌ای خواهد بود یا خیر.

تبلیغات

چندین توسعه‌دهندۀ کلیدی سری Forza Horizon از پلی‌گراند گیمز (Playground Games) جدا شده‌ و یک استودیوی AAA به نام موریک گیمز (Maverick Games) را تأسیس کرده‌اند.

مت کراون (Matt Craven)، کارگردان فنی سابق پلی‌گراند، مدیر ارشد فناوری این استودیوی تازه‌تأسیس است و جایگاه کارگردان محتوای این تیم انگلیسی به گرت هاروود (Gareth Harwood)، کارگردان هنری فنی سابق استودیوی ایکس باکس، تعلق دارد. فریزر استراکان (Fraser Strachan)، مدیر صداگذاری سابق سری Forza، نیز در همین نقش در استودیوی موریک گیمز فعالیت می‌کند.

هدف ما این است که مردم عاشق استودیوی موریک گیمز شوند. برای بازیکنان، هم‌اکنون نیز در حال توسعۀ عنوانی به‌شدت باکیفیت و هیجان‌انگیز هستیم و برای توسعه‌دهندگان، خانه‌ای می‌سازیم که برای همه مشوق ریسک‌پذیری، کنجکاوی، خلاقیت، ابتکار عمل، آزادی و، مهم‌تر از همه، «موریک (تک‌رو) بودن» باشد.

مایک براون

نظر شما در این باره چیست؟

این تیم انگلیسی که در شهر Leamington Spa واقع شده است توسط کارگردان سابق Horizon، مایک براون (Mike Brown)، رهبری می‌شود که در نقش کارگردان و رئیس این استودیو فعالیت خواهد کرد.

آقای بن پنروس (Ben Penrose)، کارگردان هنری سابق پلی‌گراوند، در همین نقش در استودیوی مزبور مشغول است، در حالی که کارگردان طراحی تجربۀ سابق الکترونیک آرتس (EAالی مارشال (Elly Marshall)، در نقش کارگردان محیط کاربری موریک گیمز قرار دارد.