اعمال فشار روانی شدید برای تیم تولید Spider-Man: Across the Spider-Verse

در حالی که موفقیت دومین پروژه از دنیای انیمیشنی مرد عنکبوتی با موفقیت‌های بسیاری همراه بوده اما ساخت Spider-Man: Beyond the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: فراتر از دنیای عنکبوتی) تا اطلاع ثانوی به تاخیر افتاده است. زیرا از یک سو اعتصابات مانع از حضور صداپیشگان در جریان پروسه تولید شده و در سوی دیگر ماجرا تیم تولید کیفیت را بر کمیت ترجیح داده و تا زمانی که بهترین خروجی ممکن را نداشته باشند، هیچ تاریخ اکرانی برای پایان دهنده این ۳ گانه در نظر نخواهند گرفت. مسئله‌ای که می‌تواند فشار و بار روانی تیم تولید را تا حد ممکن کاهش دهد.

با این حال به نظر می‌رسد که دستاوردهای انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse برای تیم پشت صحنه بسیار گران قیمت تمام شده و حواشی بسیاری گریبان‌گیر نویسنده و تهیه‌کننده آن یعنی فیل لرد شده است. زیرا تیم وی مجبور بوده‌اند تا به مدت ۷ هفته، روزانه ۱۱ ساعت از وقت خود را به ساخت این دنباله اختصاص داده و بارها و بارها توسط تهیه‌کنندگان مجبور شدند تا رندرهای مختلفی از نسخه نهایی تهیه نمایند که این مسائل فشارهای روانی بسیاری را برای اعضای تیم تولید در پی داشته است.

طرفداران شخصیت مرد عنکبوتی در حال سپری کردن روزهای شگفت‌انگیزی هستند. از دنیای سینمایی مارول گرفته که برای نخستین‌بار ۳ نسل از مرد عنکبوتی را کنار هم قرار داد تا بازی‌های جذاب و سرگرم‌کننده استودیو اینسامنیاک که نسخه جدید آن به زودی در دسترس کاربران پلی‌استیشن قرار خواهد گرفت و حال انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی) که شاید زیباترین روایت از جهان‌های موازی را به تصویر کشید و با فروشی معادل ۶۹۰ میلیون دلار در گیشه بین‌المللی مواجه شد.

به نظر می‌رسد که علی‌رغم موفقیت‌های چشمگیر انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse در پشت صحنه جنجال‌های بسیاری به راه افتاده است.

تبلیغات

در حالی که بسیاری از این حواشی و جنجال، شخص فیل لرد را نشانه گرفته است اما او در جریان صحبت‌های اخیر خود اعلام نموده که:

ساخت این فیلم بسیار سخت و چالش‌برانگیز بود. ما به آن چه ساختیم افتخار می‌کنیم و از تک تک اعضای تیم سپاس‌گذارم که ما را در چنین مسیر سختی همراهی کرده و فشارها را تحمل نمودند.

منبع: مووی‌وب


منبع: https://gamefa.com/975382/spider-man-across-the-spider-verse-producer-phil-lord-confronts-work-condition-allegations/