افزایش 144 درصدی فروش ماه آوریل PS5 در اروپا نسبت به مدت مشابه در سال گذشته

کنسول PS5 همچنان به فروش خوب خود ادامه می‌دهد و در همین راستا طبق آخرین اطلاعات، فروش این کنسول در آوریل ۲۰۲۳ در اروپا، جهشی ۱۴۴ درصدی نسبت به آوریل ۲۰۲۲ داشته است.

فروش سخت‌افزار PS5 در اروپا در ماه آوریل سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته با افزایش ۱۴۴ درصدی همراه بوده است که دقیقاً همان افزایش قابل توجهی است که انتظار می‌رود و اکنون تعداد زیادی از این کنسول در خرده‌فروشی‌های محلی و آنلاین در دسترس قرار دارد.

تبلیغات

از سوی دیگر، در ماه آوریل فروش کنسول نینتندو سوییچ حدود ۳۸ درصد و فروش ایکس باکس سری ایکس/اس حدود ۱۹ درصد در اروپا نسبت به آوریل ۲۰۲۲ افزایش داشته‌اند.


منبع: https://gamefa.com/940236/ps5s-april-2023-hardware-sales-jumped-144-in-europe-compared-to-april-2022/

از زمانی که جیم رایان (Jim Ryan)، رئیس بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment)، اعلام کرد که کمبود موجودی PS5 در بازار به اتمام رسیده است، این کنسول به طرز چشمگیری با افزایش فروش مواجه شده است. با نگاهی به ارقام فروش سخت افزاری در سال جاری تاکنون، می‌توان تقریباً به درستی گفته‌ی رئیس پلی استیشن پی برد و اخیراً با انتشار آمار فروش ماه آوریل ۲۰۲۳ کنسول PS5 در اروپا، می‌توان بر این موضوع تاکید بیشتری داشت.