افشاگری‌ها نشان می‌دهد که GTA 6 چه مدت در حال توسعه بوده است

مطلب فوق نشان می‌دهد که بازی مورد بحث در اواخر سال ۲۰۱۵ و احتمالاً در حوالی بهار، یعنی زمانی که راکستار نسخه PC بازی GTA 5 را منتشر کرد، توسعه خود را آغاز کرده است.

تبلیغات

با وجود اینکه هیچ نشانه‌ای مبنی بر خروج Bully 3 از فاز توسعه وجود ندارد، اما گفته می‌شود Bully 2 تا زمان لغو پروژه در سال ۲۰۱۰ به خوبی در جریان بوده و گزارش‌های داخلی نیز نشان می‌دهند که راکستار نیوانگلند (Rockstar New England) پیش از کنسل شدن پروژه، موفق شده حداقل ۶ ساعت محتوا برای بازی آماده کند.

منبع: Game Rant

این اطلاعات تازه کشف شده تأیید می‌کنند که GTA 6 تقریباً دو برابر نسخه قبلی خود در حال توسعه بوده است. انتظار برای این بازی می‌تواند به پایان خود نزدیک شود، زیرا یکی از افشاگران معتبر اخیراً ادعا کرده که GTA 6 در تعطیلات ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد.


تبلیغات
Spider-Man


منبع: https://gamefa.com/965530/%D8%A7%D9%81%D8%B4%D8%A7%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%A7-%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%87%D8%AF-%DA%A9%D9%87-gta-6-%DA%86%D9%87-%D9%85%D8%AF%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD/

ظاهراً GTA 6 نیز از الگوی مشابهی پیروی کرده که به تازگی در پروفایل لینکدین جان یانگ (Jon Young)، سردبیر سابق ویدیوهای تحقیقاتی راکستار، دیده شده است. جان یانگ می‌گوید که طی یک دوره سه ساله منتهی به سال ۲۰۱۸، بر روی GTA 6 کار کرده و پس از یک دوره ۱۳ ساله، تصمیم به ترک این شرکت گرفته است.

نظر شما در این باره چیست؟

برخی اطلاعات فاش شده علاوه بر اشاره به دو عنوان Bully منتشر نشده، نشان می‌دهند که GTA 6 چه مدت در دست توسعه بوده است. با ما همراه باشید.

مدت زمان توسعه عناوین راکستار همیشه طولانی بوده‌اند. ساخت GTA 5 در سال ۲۰۰۸ و کمی پس از انتشار شماره چهارم این سری آغاز شد. به طور مشابه، پیش تولید GTA 4 نیز در نوامبر ۲۰۰۴ (آبان ۱۳۸۳) کلید خورد، درست زمانی که GTA: San Andreas وارد بازار شد.

با توجه به شرح وظایف یانگ در راکستار که حول محور «ژورنالیسم داخلی» و «رسیدگی به تصاویر مورد استفاده برای اطلاع‌رسانی و حمایت از کار بخش‌های دیگر» می‌چرخید، به نظر می‌رسد که این ویرایشگر ویدیو از همان مراحل اولیه تولید در پروژه‌های شرکت مشارکت داشته است.

یانگ همچنین ادعا کرده که در توسعه دو دنباله برای عنوان Bully در سال ۲۰۰۸ مشارکت داشته. این حقیقت که Bully 2 در حال ساخت بوده و پس از آن کنسل شده را همه می‌دانیم، اما کارمند سابق راکستار اولین کسی است که درباره توسعه Bully 3 صحبت می‌کند.

در برخی اطلاعات لو رفته، به دو عنوان از Bully اشاره شده و ادعا می‌شود که Grand Theft Auto 6 تقریباً به مدت یک دهه در حال توسعه است. این اطلاعات غیررسمی از پروژه‌های گذشته و حال راکستار (Rockstar) تنها چند روز پس از انتشار گزارش مالی تیک تو (Take-Two) به دست آمده.