الکترونیک آرتز به ساخت بازی‌های بیشتر از سری Star Wars Jedi علاقه‌مند است

Star Wars Jedi: Survivor هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و نسخه کنسول‌های نسل هشتمی بازی نیز در آینده‌ای نامشخص، عرضه خواهد شد. فهرست‌بندی شغلی اخیر استودیو ریسپان اینترتینمنت، نشان می‌دهند که روند ساخت دنباله این بازی نیز آغاز شده است.

به جز گفتنِ اینکه رابطه همکاری شگفت‌انگیزی با دیزنی داریم، چیزِ دیگری برای اعلام کردن وجود ندارد. تا اینجای کار، به موفقیت‌های فوق‌العاده‌ای در این شراکت دست پیدا کرده‌ایم و با گسترش این همکاری، می‌توانیم فرصت‌های جدیدی برای خلق تجربیات تازه، پیدا کنیم؛ به عنوان مثال سرویس‌های لایو که به عنوان بخشی از همکاری، آن‌ها را بررسی و مرور خواهیم کرد.

در حال حاضر چیزی برای معرفی نداریم اما رابطه همکاری ما با دیزنی و لوکاس فیلم، شگفت‌انیز است. طی همکاری روی فرنچایزهای Battlefront و Star Wars Jedi و خصوصاً Star Wars: Galaxy of Heroes، موفقیت‌های فوق‌العاده‌ای کسب کرده‌ایم. تیم‌های ما همواره به این فکر می‌کنند که در آینده چه تجربه‌هایی ممکن است خلق کنیم. من قطعاً دوست دارم چیزهای بیشتری از فرنچایز Jedi ببینم؛ این‌ها بازی‌های خارق‌العاده‌ای هستند که داستان‌های خارق‌العاده‌ی برای تعریف کردن دارند.

در نهایت ویلسون صحبت‌هایش را اینگونه به پایان برد:

جدا از نقدهای به جا و صحیحی که به عملکرد فنی بازی وارد شد، Star Wars Jedi: Survivor هم از سوی منتقدان و هم جامعه بازی‌بازان، یکی از آثار موفق سال بود. با توجه به این موضوع و از آن‌جایی که الکترونیک آرتز شرایط رضایت‌بخشی را به لطف خلاقیت و زحمات استودیو ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) تجربه می‌کند، مایه تعجب نیست که بدانیم شرکت ناشر تمایل زیادی به ساخت نسخه‌های بیشتری از سری Star Wars Jedi داشته باشد.

به تازگی و در جریان کنفرانس مالی اخیر الکترونیک آرتز، اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیرعامل این شرکت، در صحبت‌هایش گفته است که تحت تاثیر رابطه قدرتمند به وجود آمده با دیزنی و لوکاس فیلم، به شخصه علاقه دارد بازی‌های بیشتری از سری Star Wars Jedi ساخته شود:

ممکن است کمی متعصب باشیم اما با توجه به کیفیت [Star Wars Jedi: Survivor] و بازخوردی که از جامعه هوادارانمان دریافت کرده‌ایم، نتیجه‌گیری ما این است که این بازی یکی از بزرگ‌ترین آثار در دنیای Star Wars محسوب می‌شود و تا سال‌های دراز، بخشی معنادار از این جهان خواهد بود. همینطور که این بازی را به پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان می‌آوریم، فکر می‌کنیم که این نسخه‌ها دست‌اندازهای کوچک دیگری برای فرنچایز خواهند بود.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/962854/ea-says-it-would-love-to-make-more-star-wars-jedi-games/

منبع: GamingBolt

او همچنین به تمجید از مجموعه ساخته شده توسط استودیو ریسپاون پرداخت و اشاره‌ای نیز به نسخه‌های نسل هشتمی Jedi: Survivor کرد:

لکترونیک آرتز (Electronic Arts)، دیزنی (Disney) و لوکاس‌فیلم (Lucasfilm) از موفقیت‌های سری Star Wars Jedi خشنود هستند.