الکترونیک آرتز به موفقیت بازی Wild Hearts خوش‌بین است


تبلیغات


اندرو ویلسون

اندرو ویلسون روز گذشته و طی گزارش درآمدهای الکترونیک آرتز در سه‌ماهه‌ی دوم سال جاری گفت:

جدیدترین تریلر بازی نیز در این نشانی قابل مشاهده است.


منبع: https://gamefa.com/882674/%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D8%A2%D8%B1%D8%AA%D8%B2-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-wild-hearts-%D8%AE%D9%88%D8%B4%D8%A8/

این عنوان در تاریخ 17 فوریه 2023 (28 بهمن 1401) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی از طریق اریجین (Origin)، استیم (Steam) و فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) در دسترس خواهد بود.

این بازی که در سبک شکار هیولا قرار دارد، از عناوین EA Originals محسوب می‌شود و استودیوی اُمگا فورس (Omega Force) که بخشی از شرکت کوئی تکمو است و بیش از هر چیز با مجموعه‌ی Dynasty Warriors شناخته می‌شود، آن را می‌سازد.

ساخت بازی ابتدا با ایده‌ای کوچک آغاز شد و هربار که پیشرفت کار را می‌دیدیم، بسیار به وجد می‌آمدیم. شکار هیولا سبکی نسبتاً جدید است که به یک‌باره طرفدار پیدا کرد و اکنون، پذیرنده‌ی خلاقیت، بدعت و گسترش است. کاری که گروه سازنده انجام می‌دهد، همان چیزی است که هواداران این سبک می‌خواهند. نتیجه‌ای که تاکنون گرفته‌ایم، بسیار قابل توجه است. بنابراین، با اینکه نمی‌خواهم عجولانه و نابالغانه رفتار کنم، باید بگویم که آنچه من دیدم، فوق‌العاده است. هواداران هم آنچه دیده‌اند را فوق‌العاده می‌دانند. این بازی تا چه حد بزرگ است؟ خودمان هم الآن نمی‌دانیم، اما فکر می‌کنم این بازی برای ما، گروه سازنده و، در ابعاد بزرگ‌تر، برای هواداران فرصتی خوب فراهم می‌کند.

وقایع Wild Hearts در ژاپن فئودالیِ آمیخته با عناصر فانتزی رخ می‌دهد. بازیکنان نیز وظیفه دارند با استفاده از سازوکار کاراکوری (Karakuri) که ریشه در فناوری‌ای فراموش‌شده و باستانی دارد، موجوداتی عظیم به نام کِمونو (Kemono) را از پا در بیاورند. امکان تجربه‌ی تک‌نفره و کوآپ بازی و کاوش در سرزمین آزوما (Azuma) فراهم شده است و از قابلیت کراس‌پلی پشتیبانی می‌شود.

اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، رئیس الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، می‌گوید به همکاری با شرکت کوئی تکمو (Koei Tecmo) و موفقیت بازی Wild Hearts خوش‌بین است.