الکترونیک آرتز دیگر نسخه‌ای از Project Cars نمی‌سازد

هندرسون می‌گوید که کدمسترز عناوین مسابقه‌ای چون F1 ،Grid و WRC 23 را در دست ساخت دارد. همچنین، به نظر می‌رسد که ساخت نسخه‌های بعدی Dirt هم لغو شده است. سخنگوی الکترونیک آرتز در مصاحبه‌ای با gamesindustry.biz اعلام کرد:

او در ادامه به دلیل این تغییر رویکرد اشاره می‌کند و می‌گوید:

بنا بر اطلاعات منابع داخلی، این شرکت به کارمندان خود اعلام کرده است که در زمان مناسب، نقش‌های دیگری به تمامی اعضای گروه سازنده‌ی Project Cars اهدا خواهد شد. کدمسترز (Codemasters) این مجموعه را در سال 2019 خریداری کرده بود. بنا بر آمار فروش بریتانیا، فروش نسخه‌ی سوم این مجموعه که در 2020 منتشر شده بود، نسبت به نسخه‌ی پیشین آن، 86 درصد کاهش داشت.

تبلیغات

به گزارش رسانه‌ی gamesindustry.biz و تام هندرسون (Tom Henderson)، به نظر می‌رسد که الکترونیک آرتز (Electronic Arts) به ساخت Project Cars ادامه نخواهد داد.

[این] بازی‌ها در دل ورزش و سرگرمی‌های مربوط به آن قرار دارند. ما با تغییر انتظارات هواداران، نیاز داریم که در بازی‌هایمان چیزی بیش از بازی کردن ارائه بدهیم و امکان برقراری ارتباط با دوستان دیگر و مشاهده و خلق با همراهی آنان را برای بازیکنان فراهم کنیم.

.


منبع: https://gamefa.com/884399/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D8%A2%D8%B1%D8%AA%D8%B2-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-proj/

امروز خبری جدید از شرایط عناوین مسابقه‌ای‌مان را به کارمندانمان اعلام کردیم. با مد نظر قرار دادن نسخه‌های آینده‌ی Project Cars و امکان رشد آن در درازمدت، به این نتیجه رسیدیم که به سرمایه‌گذاری و توسعه‌ی بیش‌تر این مجموعه خاتمه دهیم. چنین تصمیماتی را سخت می‌توان گرفت، اما اجازه بدهید تمرکزمان را بر بخش‌هایی بگذاریم که فرصت بهتری را برای خلق تجاربی که هواداران دوست دارند، در اختیارمان می‌گذارد. بر قدرت عناوین مسابقه‌ایِ [دیگرمان]، به خصوص بازی‌های جهان‌آزاد و عناوین تحت لایسنس، متمرکز هستیم و می‌خواهیم با استفاده از سرویس‌هایی که جامعه‌ای از سراسر جهان را به سمتمان می‌آورد، مجموعه‌هایمان را گسترش بدهیم.