اما کورین به فیلم Deadpool 3 پیوست

فیلم ددپول ۳ (Deadpool 3) یکی از فیلم‌های مورد انتظار استودیو مارول به شمار می‌رود که آرام آرام وارد مرحله تولید می‌شود و همین نیز سبب شده تا خبرهای خوب و امیدوارکننده‌ای از این پروژه به گوش برسد.

اما کورین به دنبال نقش‌آفرینی در نقش شاهدخت دایانا ولز در سریال بسیار موفق و درام تاج (The Crown) محصول سرویس آنلاین نتفلیکس توانست به شهرت بسیار زیادی دست پیدا کند و مورد توجه قرار بگیرد و حتی برای دریافت جایزه امی نیز نامزد شده بود.

فیلم Deadpool 3

اما کورین به جمع بازیگران فیلم Deadpool 3 اضافه شده و قرار است در کنار رایان رینولدز و هیو جکمن نقش‌آفرینی کند.

فیلم «ددپول ۳» برای اکران در تاریخ ۸ نوامبر سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۱۸ آبان ۱۴۰۳) روی پرده سینماها برنامه‌ریزی شده است.

تبلیغات

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/914354/deadpool-3-cast-emma-corrin/

رایان رینولدز به هنگام اعلام پیوستن اما کورین به جمع بازیگران فیلم «ددپول ۳»، اطلاعاتی از نقشی که او در این فیلم بازی خواهد کرد را منتشر نکرده است. با این حال، با شروع تصویربرداری و فیلمبرداری فیلم در آینده‌ای نزدیک، اطلاعات بیشتری در این زمینه آشکار خواهد شد.

به تازگی اعلام شده که اما کورین به جمع بازیگران فیلم «ددپول ۳» اضافه شده است. این خبر را رایان رینولدز اعلام کرده که علاوه بر ایفای دوباره نقش شخصیت اصلی ددپول، از جمله تهیه‌کنندگان این اثر نیز به شمار می‌رود.

سکان کارگردانی فیلم «ددپول ۳» را شان لوی در دست دارد که قبلا در فیلم فری گای (Free Guy) و فیلم پروژه آدام (The Adam Project) با با رایان رینولدز همکاری داشته است. علاوه بر رایان رینولدز و اما کورین، هیو جکمن دیگر بازیگر این فیلم به شمار می‌رود که بار دیگر نقش ولورین را بازی خواهد کرد.