امی آدامز به فیلم **Nightbi پیوست

مریل هلر (Marielle Heller) که به سبب کارگردانی آثاری همچون The Diary of a Teenage Girl و A Beautiful Day in the Neighborhood شناخته می‌شود و شاهد نقش‌آفرینی زیبای او در سریال The Queen’s Gambit بوده‌ایم، برای ساخت تازه‌ترین پروژه سینمایی خود آماده می‌شود.

فیلم **Nightbi که هنوز در مراحل اولیه ساخت قرار دارد، هنوز از هیچ تاریخ اکرانی بهره نبرده و باید تا انتشار اطلاعات بیشتر صبر نماییم.

این اثر که برداشتی مدرن از مشکلات یک مادر را به تصویر می‌کشد، به تازگی بازیگرانی همچون ایمی آدامز (Amy Adams)، مری هالند (Mary Holland)، الا توماس (Ella Thomas)، اسکوت مک‌نری (Scoot McNairy) و گرت سی. فیلیپس (Garrett C. Phillips) را به خود جذب کرده است.

طبق تازه‌ترین گزارشی که خبرگزاری ددلاین منتشر کرده است، این فیلم که تحت عنوان **Nightbi شناخته می‌شود، از رمانی به همین نام و نوشته ریچل یودر (Rachel Yoder) الهام گرفته است. اثری روان‌شناختی که روایت‌گر یک مادر منزوی می‌باشد که سعی دارد کودک تازه متولد شده خود را نگهداری نماید. با این حال فشارهای عصبی و تنهایی وی باعث می‌شود تا دچار توهم شده و وقایعی هولناک را رقم بزند.

فیلم **Nightbi به کارگردانی ماریل هلر بازیگران جدیدی همچون ایمی آدامز و الا توماس را جذب کرده است.

منبع: کولایدر

????Ada


منبع: https://gamefa.com/879975/nightbi-begins-filming-adds-happiest-season-star-to-amy-adams-led-comedy-horror/تبلیغات